Taksim Gezi Parkı Olayları Son Durum

Taksim Gezi Parkı Olayları Son Durum
 • 03.06.2013

Taksim Gezi Parkı’ndaki ağaçların sökülmesi ve parkın bozulmasını engellemek isteyen devlet güçlerine karşı vatandaşların eylemi küçük çaplı eylemlerin haricinde sona ermiş durumda. Taksim Gezi Parkı olaylarının ardından bugün meydanda temizlik harekatı başladı. Bilindiği üzere mahkemenin, ağaçların sökülmesini geçici olarak durdurması eylemcileri yatıştırmaya başlamıştı. Taksim Gezi Parkı olayları önceki gün hükümete karşı yapılan bir ayaklanma izlenimi oluşturmaya başlamıştı. 2 Haziran akşamında taksim meydanına baktığımızda, birkaç küçük eylemci grubu görülüyor Polis alanı boşaltmış durumda. Taksim Gezi Parkı olaylarında son durum ve canlı yayın …

Küçük eylemci gruplarından kimileri kimi zaman küçük çapta sloganlar atarken zaman zaman şarkılar söylemeye devam etmekteler.

4 Haziran 2013

Bugün Taksim meydanında gösteriler dinmiş durumda. belediye işçilerinin yoğun bir şekilde temizlik çalışmaları sürüyor.

Ankara ve İzmir Karıştı

Ankara’da Kızılay Meydanı’nda bir araya eylemciler, Başbakanlığa yürümek isteyince polis müdahalesiyle karşı karşıya kaldı. Adana’da ellerinde Türk bayraklarıyla hükümet aleyhine slogan atan göstericileri polis tazyikli su ile dağıtırken, İzmir’de de polis müdahaleye başladı.

Taksim Gezi Parkı Olayları Canlı Yayın Tıkla İzle

Taksim Meydanı'nda son durum

Taksim Gezi Parkı Son Durum, Taksim Olayları canlı İzle TV 4 Haziran 2013

Beşiktaş’ta Hayat Normal Seyrine Döndü

Taksim Gezi Parkı olayları için bütün Türkiye’de önceki geceye kadar bütün şiddetiyle sürmüştü. Öte yandan, günlerdir izinsiz gösterilere sahne olan Beşiktaş’taki Barbaros Bulvarı, İnönü Stadı’nın etrafı ve Dolmabahçe’de grupların sabah saatlerine doğru ayrılmasının akabinde hayat normale dönmüş durumda.

Taksim Gezi Parkı Olayları Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. HARUN dedi ki:

  GEZİPARKI İÇİN BEŞMİLYON İNSAN AYAKLANMIŞ DURUMDA AMA BİZ 55 MİLYON İNSAN EVİMİZDE OTURUYORUZ NEDEN ACABA :)

  1. hakkı dedi ki:

   tembel ve umursamaz olduğunuz için mi acaba ?

   1. HARUN dedi ki:

    hayır aklımız başında oldugu için …….

   2. vatan hainleri! dedi ki:

    SENİN UMURSAMIŞ HALİN çevreciyim deyip etrafı yıkıp yakmak mı ya da pkk ile bir olmak mı yada polis ile askeri birbirine düşürmek mi ya da ağaç uğruna gece yandaşlarınız kız olanlara gece yarısı gösteriyi bahana edip tecavüz etmek mi???

   3. ROZA EROĞLU dedi ki:

    şerefsiz ve yalaka olduğunuz için olabilirmi…

  2. EYYAR dedi ki:

   bir 12 eylül daha yaşamazsın bu ülke diye kardeş,,,ÇÜNKÜ BİZ, VATANIMIZI VE İNSANIMIZI SEVİYORUZ…

   1. Hülya dedi ki:

    Ağzına yüreğine sağlık arkadaş.. Gerçekten ağaç
    düşünen oraya 3-5 fidan dikerdi. Siz ve sizin gibi 5 milyonluk kitle güya demokratik hak kullandığınızı zannedin böyle devam edin alet olun bakalım fatura kime kesilecek..

 2. kerem dedi ki:

  YA YAZIKLAR OLSUN.PARKI AGACI BAHANE EDİPTE ETRAFI YAKIP YIKTINIZ BUMU SİZİN ÇEVREYİ KORUMA ANLAYIŞINIZ.BDP NİN ARKASINDA GİDİPTE PKK NIN DESTEKLEDİGİ BU EYLEME BİRÇOK İNSANDA BİLİNÇSİZCE KATILDILAR.YAPMAYIN BİRAZ AKILLI OLUN.GELMEYİN BU OYUNLARA.BU ÜLKEDE YILLARCA KÜRDÜ TÜRKÜ ALEVİSİ SÜNNİSİ ÇERKEZİ AZERİSİ VB.KARDEŞÇE YAŞADIK.ŞİMDİ BUNLAR BİZLERİ BİRBİRİMİZE DÜŞÜRME POLİTİKALARI.BEN AKP Lİ DEGİLİM AMA ŞÖYLE Bİ GEÇMİŞTEKİ DEVLET BAŞKANLARINA BAKIPTA KIYAS YAPMANIZI RİCA EDİCEM SİZDEN.ÖZAL ZAMANINDA AZMI KAN AGLADIK ADAM 2 GÜNDE BİR ZAM YAPIYORDU HERŞEYE.BU ÜKEYİ RECEP TAYYİP TOPARLADI.YİGİDİ ÖLDÜR HAKKINI YEME DEMİŞLER.TAMAM YANLIŞLARIDA VAR ONAYLAMIYORUM AMA BİÇOK OLUMLU HAREKETİDE OLDU NANKÖRLÜK YAPMAYALIM.CHP YADA BAŞKA Bİ İKTİDAR GELİNCE ÇOKMU DAHA İYİ OLURUZ SANIYORSUNUZ.ZATEN CHP BDP ŞİMDİDEN OMUZ OMUZA VERMİŞ DURUMDA GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN ARTIK.YAZIK GÜZEL ÜLKEME.

 3. Aslı dedi ki:

  Yabancı ülkelerin oyununa gelmeyeceğiz onlar da gülemeyecekler bize türkiyemiz yok başka içki için yapmayın bunu başbakanımıza sahip çıkalım o zoru başarıyor üzmeyelim onu bırakın saçmalıklarını zı için içkini evde sokaklarda değil güvenliğimiz için yapıyor bunu dikkat edein savaşa çekiyor almanya rusya gibi ülkeler kıskançlar çatlatın onlar dostça yaşayalım yazık polisimize işçimize bozduklarınızı onarıyorlar inatçı olmayın araştırın ama sanatçılardan değil onların tuzu kuru yarın savaş çıksa hepsi kaçar nasıl olsa yabancı ülkelerde evleri var türk akıllı olur .

 4. vatan hainleri! dedi ki:

  HERKES BİR BAKSIN CHP İLE BDP HEP AYNI KAREDE İKİSİDE VATAN HAİNİ ARTIK GÖZÜNÜ AÇ MİLLETİM. TÜRKİYEYİ ESKİ ZAMANLARINA DÖNDÜRMEK İSTEYENLER VAR RAHATLIK BATTIMI SİZE..MADEM ÖYLE GİDİN AĞAÇ DİKME SEFERBERLİĞİ BAŞLATIN BİR AĞAÇ UĞRUNA VATANI SATAN PKKLILAR .. ALLAH YERYÜZÜNDE FESAT ÇIKARANLARI NALETLESİN..AKP HER ZAMAN YANINDAYIZ ..

  1. ÇAPARİ dedi ki:

   tutuşmayın iş ağaç değil iş dil uzatma iş adeletsizlik
   tabi herşey size güzel iktidarın yanında her istediğinizi yapıosunuz yaptırıosunuz . YA EZİLEN HALK

   1. vatan hainleri! dedi ki:

    ben de halkım bende türküm benim abimde polis benim abimde asker.bu vatan hepimizin çalışana emek harcayana devlet her zaman yanında yan gelip yatanın yada pkk ile işbirlik yapanın değil.gözünüzü açın ne yaptınızda devlet karşılığını vermedi size çalıştında paranımı vermedi . yoksa yan gelip yattın bir ağaç uğruna onlarca türk milletinin hakkına girdin her yeri pkk lılar ile bir olupda ortalığı harap ettiniz bir de devletten ne istiyorsun.gezi olaylarına katılanlara ömür boyu beddua edeceğim BENİM ATALARIMIN KANI İLE YIKANAN TOPRAKLARDA PKK İLE İŞBİRLİKÇİ oldukları için.ortalığı fesata verenleri ALLAH lanetlemiştir.BEN AKP Lİ DEĞİLDİM AMA SONUNA KADAR AKP LİYİM .ben ne cahilim ne de şu olanların asıl maksadını göremeyecek kadar akılsız.ALLAH CHP BDP Yİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN.

 5. deniz dedi ki:

  abi bu ne ya yorumlarınıza baktım sorun ağaç değil ağaç bardağı taşıran son damla bu laf ne bu laf bişe diçem kusura bakmayın ama size rahatlık batıyo gerçekten suriye israil de o kadar olaylar oldu ülkeye ateş açtılar halk sesini çıkarmadı çıkaramadı yönetim şekli bu kadar ağırdı türkiyede ne var lan ne var recep tayyip erdoğan size napıyo napıyo hanginize naptı tamam adamın yanlışları olmuş olabilir ama o kadar yaptığı şeyler var hepiniz nankörsünüz adam başbakan olduğundna beri yaşlandı lan sizin gibi itlerle uğraşmaktan yaşlandı bu eylemlerin asıl sebebi türk milletine zarar vermek adam gibi eylem yapsaydınız kimsenin arbası evi yanmazadı zarar verilmezdi kimsenin malın asonra bu zararı devlet karşılasın aldığı vergilerle sizin yüzünüzden yetim hakkı yeniliyo devlet o zararları karşıladığı parayla belkide öksüz sokakta büyüyen çoçuklara yardım edecek o vergiler bizim cebimizden çıkıyo ama size gidiyo size rahat battığı için biz vergi veriyoruz allah aşkına eylem yapcaksanız adam gibi yapın mileltin eşyasına malına mülküne zarar vermeyin en başta polislere bir durum olduğunda onalrı arıyopsunuz ama o zamnda taşlayın hadi onları bir cinayet oduğunda bir yaknınız öldüünde zarar gördüğünde polislere abi bulun onları diyorsunuz ama kusura bakmayında çok nankörsünüz eylem yapcaksanız adam gibi yapın

  1. Hülya dedi ki:

   Banka hortumlamadı, evdeki yaşlıların ayağına doktor getirdi ve onlara maaş bağlıyor, 81 ilde 81 üniversite açıyor, köprü otoyollar yapıyor, çocukları okulları son teknoloji ile donatıyor, o bu ayrımı yapmıyor ülkede son 10 yılda dikilen ağaç 7 kat artıyor ve en güzeli Allahtan başka kimseye eyvallahı yok işte milleti kızdıran Erdoğan’ın suçlarından birazcık bir kısmı..

 6. yeterrrr dedi ki:

  O kadara seviyorsanız ağaçları 2 fidan dikin istanbulda binalar yapılırken okadar orman kesilirken nerdeydiniz tabi onları tayyip yapmıyodu demi şimdi elinize fırsat geçti bi kaç uydurmaya inanıp yüklendiniz tayyip e başka ülkeler bize acıyo sizin yüzünüzden rezil ettiniz türkiyeyi

  1. rodisah dedi ki:

   kesilen ormanlar icin her zaman karsi cikan bir grup insanlar vardi tabi gormek isteyen gorur ozellikle basin ve medya eger hala bunu bir iki agac meselesi diye goruyorsaniz hicbir sey anlasilamamis;bu taksim gezi parki ozelinde ortaya cikan ama bugune kadar hep dislanan,baski altina alinan,onurlari incitilen,sistem ve hukumet tarafindan otekilestirilmis,kendi yasamlari adina birilerininin karar almasindan rahatsiz olan insanlarin itirazidir bunu o alana giderseniz cok rahat gorursunuz cunku normalde hic bir araya gelemiyecek hatta yanyana birarada durmaktan bile rahatsiz olacak dedigimiz (farkli inac,kultur,ideoloji ve etnik kokendenden )insanlar birbirine gayet saygili bir sekilde butun kimliklerinden siyrilarak sadece insan olma bilinci ve vicdaniyla orada veya o eylemlerde yer aliyor bunu cok net gormek gerekir buda turkiye icin utanilacak bir durum degil gercekten halkin taleplerini dikkate alan katilimci bir demokrasinin bu ulkede yasama gecirilebilmesi icin onemli bir imkan tum siyasi partilerin ve hukumetin bunu cok iyi gormesi gerekir

 7. KOKURDANLI dedi ki:

  Saygıdeğer Müslüman kardeşlerim

  Sadece şunu sormak istiyorum.
  Ahmet 20 yaşında askere gidiyor ve şehit oluyor, ailesi ise kapalı olduğu için askerde yemin törenine alınmıyor ve kızkardeşi ise kapalı olduğu için kardeşinin uğruna canını verdiği vatanının üniversitesinde okuyamıyor. Neden ?

  1-Ahmet kim ?
  2-Askere neden alınıyor ?
  3-Kötülük yapmak istese askerde yapamazmı ?
  4-Açık kardeşlerimiz üniversitelere rahat gidebiliyorsa bu vatan için canını verenin kardeşi neden üniveritede okuyamıyor ?
  5-Bu ülkede Müslümanların en güzel şekilde yaşamaması için hangi güçler huzuru bozmaya çalışıyor ?
  6-Dedelerimiz, Nenelerimiz Türkiye beraberce Lazı,Çerkezi,Kürtü,Alevisi,Sünnisi,ve diğer mezhepler olarak bugünlere getirmiş, peki bugünden sonra kimler ne yapmak istiyor ?
  7-Türkiye Çumhuritetinin Çumhurbaşkanı ve Başbakanı ALLAH’tan korkan insanmı ? Yoksa insanların kendi kendine yazdığı Anayasa maddelerinden korkan insan mı olmalı ?

  1. gercek bu dedi ki:

   bunu istemeyen insanlar bugune kadar ellerinden geleni yapti bizlr bu oyunlara gerek bizzat sahit olduk gerek buyuklerimizin gecmisten bahsettiklerini dinleik sonc olarak bugunlere geldik ve yavas yavas bu duzeni temizliyoruz buna dogacak tdusuepkileri de tahmin ediyrduk.sizin gibi dusunen insanlar sayesinde ayktayiz

  2. EYYAR dedi ki:

   kardeş, bence herkes herşeyin farkında,,,AMA AMAÇ ÜZÜM YEMEK DEĞİL, BAĞCIYI DÖVMEK OLUNCA,,,işin rengi değişiyor…
   ağaç kesmekmiş, gezi parkına sahip çıkmakmış eylemin adı…eminim ki oraya eyleme gelenlerin çoğu tanimazlardır orayı, ÇÜNKÜ BURJUVA ZİHNİYETLERİNDEN AVMLERDEN BAŞLARINI ÇIKARAMAZLAR , HALKIN PAZARINA, ÇARŞISINA, GEZDİĞİ YERE UĞRAMAZ ONLAR…
   BEN O PARKI TAKSİMİ İYİ BİLENLERDENİM, ORALARIN MÜDAVİMLERİ BELLİDİR, ÖĞRENCİLER, AYKIRI TİPLER VE BAZEN GEZMEK İÇİN HALK…
   Eyleme destek veren ünlüleri göremezsiniz orda, çünkü onlar burjuva,,,,AMA EYLEMDE EMEKÇİ GÖZÜKÜRLER, BÖLÜM BAŞINA 50 MİLYAR ALDIKLARINI, BANKA REKLAMLARINDA OYNADIKLARINI UNUTARAK…
   ASIL CEHALET İSE,İNSANLARIN NEYİ NEDEN NİÇİN YAPTIKLARINI BİLMEDEN DESTEK VERMELERİ….

 8. FÜHRER dedi ki:

  Adamlar burda birikim patlaması yaşıyor.Sadece ağaçtan mı sanıyorsunuz.Tayyibin onlarca yaptığı hatadan dolayı bu kadar büyük tepki var ayrıca küfür yazanlarıda kınıyorum

 9. kadir özeren dedi ki:

  burada toplanan lar ın tamamı bölüçü terör örgüt ün devamı ve türkiyeyi sevmeyen bölmek isteyenlerin icadı ve arada kullanılan lar var madem ağaçları çok seviyorsunuz yaptığınız bu hareketler olaylar insanlığa sığarmı bunların tamamı terör. kınıyorum . bunun yanı sıra baş bakanımızda çok aşırı din ile alkol ile dersler ve vergilerle cezalandırıyor. bana göre alkolü kökünden yok etsin içki fabrikalarını kapatsın insanlar içemesin içmesin. ama ben rızkımı geçimimi şaraplık üzüm üretiçiliğinden temin ediyorum benim ve benim gibilerin suçu ne başka iş bilmiyoruz yapamıyoruz son 7 yıldır açlık seviyesinde yaşıyoruz şaraplık üzüm üretiçilerin tamamı bir lokma ekmeğe muhtaç kaldık. bizler ve bizim gibiler sokağa çıkar çare isterse belki haklılar 5 yıl önce 30 gün ramazan orucumu tutuyor fırsat bulursamda farz namazlarımı kılmaya çalışıyordum bu çaresizlik din baskısı beni oruçtan ve kılmaya çalıştığım namazdan soğuttu allah affetsin bütün türkiyemin insanlarına saygılar sunuyorum ve sağ duyulu olalım ve oyunlara gelmeyelim türkün türkten başka olamaz dostu saygılar.

 10. eylül dedi ki:

  Dünyaya rezil ettiniz bizi böyle siyaset mi olur! bu noktadan sonra oyum ak partinin

 11. eser dedi ki:

  bdp=chp artık bunu daha iyi anladık…

 12. eylül dedi ki:

  Allah belanızı versin rezil ettiniz bizi dünyaya pkk nın oyuna gelen chp…artık bundan sonra oyum ak partiye lanet olsun size böyle siyaset olmaz

 13. kübra dedi ki:

  pkk taksimdeki olayları desteklediğini söylüyo sizde tencere tavalarla ona katılıyosunuz elinize ne geçecek çok merak ediyorum neymiş tayyip pkkyı destekliyomuş siz ne yapıyonuz elinizi vicdanınıza koyunda öyle düşünün.ATATÜRK bir agacın kesilmemesi için evin yerini değiştirdi tabikide ağaçlar kesilmesin.tepki böyle olmamalıydı.herkes eline birer fidan alıp dikseydi tayyip susup kalırdı. ama sizler böyle devam edin hiç bişey elde edemezsiniz.

 14. deli dedi ki:

  çakallar meydanı boş bulunca cirit atarlar ama aslanlarla karşılaşınca analarından dogduklarına pişmanolurlar siz siz olun akıllı olun indirmeyin aslanları meydanlara gözümlegördügüm hiçbirşeydenkorkmam allahın deli aslanı…

 15. EYYAR dedi ki:

  Yeryüzünde fitne fesat çıkaranlara lanet olsun..

  [Rad Süresi – 25. Ayet]

  1. ahmet dedi ki:

   kimlerin ne olduğu daha iyi ortaya çıktı.kimseye oy vermeyecektim ama şu olaylardan sonra yeminle tayyibe oy vereceğim.meydana giremeyince işi rezilliğe vurdular.chp si mhpsi bdpsi kemalizmi vs hep bir oldular.bu millet darbelerle neler çekti.bunların düşündüğü şeye bak.

  2. Antiakp dedi ki:

   Sana sadece 2 kelime soylim cahil arkadas maddeler ile siralamassin fakat adam dediğin Atatürk gibi olur ölüsüne de saygı duruşunda durursun Atatürk olmasaydı biz bugün 5 devlettik tayip babani okadar iyi takip ediyorsun madem suanda bak bakalım kac devletiz ????? Belki atam olmasaydı bir fransizin annesi babası belli olmayan cocuğu olabilirdin ve tekrar o ata dilimizi değiştirdi ki sen ve senin gibi kara cahil tarih edebiyat felsefe bilgisi Cok geri insanlar dahi anlaşabilsin !!! Türkcem le gurur duyuyorum siir gibi küfür bile ederken bu zihniyetlere vurgulu oluyor tam anlaminla !!!

 16. ali öztürk dedi ki:

  CHP kendi kalesine yine gol attı hayırlı olsun millet bu olayların altında ne yatıyor çok iyi biliyor AKP ye oy vermeyecektim şimdi oyum erdogan ın capulculara bu ülkenin başbakanını vatan hain idegilse kimse ezdirmez

 17. deniz dedi ki:

  ya allah aşkına inanmayın şunlara soyunuyorlar niye ağçalrı korumak içinnn şuçsuz insanların evlerini arbalrını işyerlerini yokıyoralr yazık günah lan yazık günah o eylemleri yapan vicdansızlar allah belanızı versinnnnnn

 18. banu zorlu dedi ki:

  Bu ulkede bizde variz .

 19. deniz dedi ki:

  bu insanların suyu çıkmış artık o kadar terör olayları oluyo okadar olaylar oluyo bunlar ağaç için güya taksimi dağitıyolar ülkenin farklı yerlerinde eylem yapıyolar allah aşkına kim inanır buna ağaçları felan düşündükleri yok ülkeyi parçalya için böyle yapıyolar onca şehit ölürken onca cinayet işlenirken nerdeydiler acaba bunlar bundan daha önmeli konularda terörlerde cinayetlerde böyle eylem yapsalrdı şimdiye kim se şehit olmazdı hiçbir cinayet işlenmezdi polisleri suçluyolar sen git adamın kafasına taş at miletin dükkanını yak çiz karala milleti işinden et arabsını evini yak patlat miletin huzurunu boz ordan geçenlerin senin yüzünden kafası gözü yarılsın sonra gel polis bize işeknce ediyo su sıkıyo bilmem napıyo sen bunları yaparken bişey olmuyo demi neyse uzatmıyım bırakın şu laflşarı yok sende eyleme katıl ağaçların yok olmasına izin verme napıyonuz siz ağaç diye ülkeyi yıkmak istiyosunuz resmen bakın böyle bu ağaç meselesi diyip asıl yapmak istediğniz şeylerin üstünü örtmeyin bakıyorum faceboktan tivitırdan santçılarda destek veriyo neye destek veriyon abi neye ya seni oralara getiren halk şimdi evini arbasını bazı o.ç lar patlatıyo yakıyo yazık günah değilmi miletin işine gücüne evine bazı o.ç lar zarar versin sizde destekleyin sonrada devlet ödesin yok yha başka bi arzunuz
  lan bakın halk bi ayklanırsa kendilerine zarar verinleri bulursa öyle bi eylem çıkarki türkiyeden ta avusturalyaya kadar cinayet işlenir oturun oturduğnuz yerde eylenmiş türkiyenn huzurunu kaçırmak istiyonuz gidin başka şeylerle uğraşın olay çıkarmayın sizde mal gibi inanmayın şunlara

  1. deniz dedi ki:

   asıl mal olan sizin gibiler evet asıl neden ağaç değil ağaç bardağı taşıran son damla bu yüzden insanlar artık susmuyor ve isyan ediyor seninde birazcık aklın varsa susmaz böyle mal mal da konuşmazsın destek verirsin yapılanlardan haberdarsın fırsat işte neden hala susuyorsun hala uyuyorsun herkes uyandı bence sende aç gözlerini sende uyan artık!

   1. gercek bu dedi ki:

    senin uyandi dedigin insqnlar ztn vardi ve ayni zihniyetteydi yoksa akp ye oy veripde simdi sokaga dokulen akilsiz insanlar yok. secimlerde basari elde edemeyecegini bilen ve bunu defalarca yasayan ana muhalefet yine insanlari kiskirtiyor. siz de buna uyanis diyorsunuz ALLAHcc bizleri bu fitnelrden koruyor goreceksiniz.

   2. deniz dedi ki:

    bakın ben asla eylem yapmam katılmam bunlar diğer ülkelerin oyunları eskiden bir padişah varmış istediğni yaptırırmış bakın türkiye gelişmiş cumhuriyet dönemine geçmiş madem başbakanı istemiyosunuz madem yaptıklarına karşı çıkıyosunuz niye seçiyonuz abi o zamn şeçmeyin size seçin diyenmi var madem bu ülkenin başbakanını beğenmiyon yürü git ülkeden sonuçta ülkenin yarısı onu haklı buluyo ben şunu biliyorum asıl derdiniz eylem felan değil ülkeyi yıkmak eyylem eylem olmaktan çıkmış artık kavagaya dönüşmüş bakın siz polise taş pet şişe atarsanız onlarda size tazikli su sıkar adamlar haklı su sıkılamsını biber gazı sıkılmasını istemiyosan doğru düzgün eylem yap ülkeyi karıştırdınız iyice orada evleri dükkanları bulanan vatandaşalr korkularından dışarı bile çıkamıyorlar niye çünkü siz miletin evine arbasına işyerlerine zarar veriyosunuz eylem yapcaksanız biyere zarar vermeden adam gibi yapınn ülkede daha büyük saorunlar var sizle uğraşamayacaklar polislere küfürlü laflar ediyosunuz taş felan atıyosunuz ama ailenize yakınlarınıza bişey olduğunda telefonu açıp alo 155 mi demyi biliyosunuz şimdi allah aşkına eylem yapcaksanızda adam gibi yapın millete zarar vermeyin şu insanlarıda kandırmayınnn rahatlık batıyo hepinize

   3. deniz dedi ki:

    eğer uyanmak buysa eğer uyanmak milletin evine işine zarar vermekse yoldan geçen yaşlı insanlara sizin gibi eylemcilerin taş atmasıysa ben uyumayı tercih ediyorum yerimde oturuyorum bakın eylem yapcaksanız doğru düzgün yapın biryere zarrar vermeyin insanlara memurlara zarar vermeyin adam gibi yapın siz böyle yaptıkça ben hep uyucam hayyatata kalmıcam jiç bir zamn eylem felan yapmıcam eğer uyanmak buysa uyumaya devam arkadaşlar ben akp li değilim mhp li değilim chp li de değilim ben almanyada yaşıyorum türkiyeye iş için geldim ama bakıyorum bizim övdüğmüz o türkler şimdi acıncak halde kendilerini acıncak hale sokmuş size açıyorum yani eylem yapıyoruz diyip zarar verenlere ben hep uyucam ben alman vatanadaşıyım ama kusura bkmayın sessiz kalmıcam bazı imnsanların kışkırtmasıyla diğer ülkelerin kışkırtmasıyla dolduruşa gelmeyin bunlar dış ülkelerin oyunu ben bu kadar diyorum ben biel türk olmadığım halde bunları görüyosam siz ya körsünüz yada görmek istemiyosunuz başka diyecek bişeyim yok elem yapıyoruz diyip ülkeyi parçalmayın !!!!

  2. deniz dedi ki:

   işne gelmeyen cevaplasın hadi bakyım ne diyosunuz

   1. lale dedi ki:

    Son damlanızı boşuna taşırmışsınız. Mesela ben ağacı doğayı oradaki herkesten çok seviyorum. Yere bir çöp parçası atmam atana mani olurum. Hükümetin bazı politikalarını beğenmeyebilirsiniz ki benim de zaten beğenmediğim şeyler var. Daha iyisi için zaten illaki bir şeyleri beğenmeyeceksin ki ilerleyebilelim. bu eylemlerin sebebinin bu olmadığı çok açık. Çünkü nasıl geriye gidildiğini iyi bilenler devrede. Uyanmak istiyorum ben bu kötü rüyadan. Milletim ülkesine dört elle sarılsın istiyorum yıksın değil. Bu yüzden uykum bölündü ise düşünün. Tek suçlu yok hepimizin hataları var. Herkes kendini düzeltirse burası nasıl bir cennet olur düşünsenize. O manzaralar ülkemize yakışmayanlar arasında yerini almıştır. Bir kez daha kandırıldık

  3. ertan dedi ki:

   sen ne ağacından bahsediyon kafan basmıyomu

  4. Yasemin dedi ki:

   Deniz arkadasım sen kaç yaşındasin bilmiyorum. Konuşmandan anladığım henüz lisede bir genc insansın. Biraz oku. Herseyi daha iyi anlarsın. Cahil olma.

  5. yağmur dedi ki:

   Asıl sen neredeydin onca katliam olurken hangi huzurdan bahsediyorsun aa evet iktidar ve senin gibi yandaşlarda vicdan olmadığı için ülke kanlar içinde ağlarken evinizde huzurla ayranınızı içip uyuyabiliyorsunuz…en azından adının hakkını verebilseydin..

  6. aslı dedi ki:

   Arkadaşlar ben Deniz arkadışımıza da katılıyorum, ama bu vatan kimsenin değil. Bizim ,bizim halkımızın bu vatan halkın istemediği birşeyi halka zorla yaptıramazsınız ki ama direnişlerde polis in orantısız gücünü fazla kamuoyuna getirmek devlet için çok zaralı sonuçlar olabilir. En başta da iç işlerimize karışılıp tam bağımsızlığımıza leke sürülmesi. Arkadaşlar bu zaman akp mhp chp kavgası zamanı değil tek yumruk olması gerekilen bir zaman. Arkadaşlar ben akp li falan deyilim ama bir ülkenin Başbakanı kapalı olarak eleştirilmeli kötülenmemeli iyilikleri de vardı kötülükleri de ama kötülememeliyiz.(yanılıyor olabilirim daha 14 yaşındayım düzeltirseniz sevinirim)

 20. ali öztürk dedi ki:

  zavallılar it ürer kervan yürür Erdogan neler in üstesinden gelmedi ki bu çapulcuların altında kalsın

  1. deniz dedi ki:

   sende beyin olsa bunları yazmazsın sırtın kalın galiba tayyip baban mı sıvazlıyo yoksa

  2. ayşe mercimek dedi ki:

   ali öztürke senin gibiler ürer hiç orda oldunmu oturduğun yrden ahkam kesilme erdeğan babanın oğlumu bu ülkeden kimler geldi geçti

  3. Yasemin dedi ki:

   Ali Öztürk çapulcu dediğin bu ülkede yaşayan halkdir. Sen hangi ülkenin çocuğusuna.?
   Satılmışlarin yanında yer alan kendileri gibi olanlardır.

 21. emine dedi ki:

  bu başbakanda vicdan merhamet diye birşey kalmamış.halkına zulüm ediyor.sulara boya katıp insanlara fışkırtıyorlar. ankarada hergün polisler gaz bombası atıyorlar.yoldan geçen vatandaş bile bunlardan etkileriniyor. astımı olan insanlar var. orada ölse bunun hesabını kim verecek? böyle insanları Allah’a havale ediyorum.vicdansız merhametsiz diktatör————————————————Facebookta twitterda veya herhangi bir sosyal paylaşım sitesinde insanlar tayyipi kötülüyorlar dedikleri tabikide doğru birşey lakin neden önceden düşünmediniz oy vermeyi biliyordunuz şimdi neyin şovunu yapıyorsunuz biraz aklınızı kullansaydınız Atatürk gibi büyük bir liderin yönettiği ülke bu hale gelmezdi biraz sahiplenseydiniz ülkeyi..yazıklar olsun sizin gibi Atatürk torunlarına..!————dini istismar ederek cahil insanların kafalarını karıştırıp ülkeyi bölmeye çalışıyorlar.herkesin inancı Allah’ı ile kulu arasındadır gösteriş için yapılmaz sizde boş durun helal süper devam..!

 22. Yazık dedi ki:

  1.) madem ağaçları koruyosunuz o yaktıgınız yıktıgınız dukkan ev araba neyden yapılıyo sanıyosunuz.2.) diyelimki haklısınız başbakana laf atma gibi bi hakınız yok sizin saygısızlık etmenin lüzümü yok o adam başbakan olduysa 3 5 kişinin oylarıyla olmadı3.)2 çapulcuya pabuç bırakmıcagını sen daha iyi bilirsin bdp gibilerin oyununa gelip millete laf yapmayın 4.)R.Tayyip ERDOGANIN bu ülkeye ne kadar hizmet ettigini sana kanıtlamama ne gerek var aç istatisliklere bak neler yaptıgına millete ileri geri konusma 4.)bir milletin dilini degiştirmek demek o milleti yıllarca geride bırakmak demek atatürk şerefsizdir asıl yaptıklarına bakılırsa milletten sanane fesmiş sapkaymıs harf inkılabıymıs adam çayını yudularken çanakkalede millet savasıyodu söz söylemeden önce kanıtlıcak delililn olsun ondan bundan duyma bilgilerle gelmeyin geri zihniyetlerle laf söylettirmieyin cümle alem biliyo neyin ne oldugunu

  1. deniz dedi ki:

   yazık sana bu vatanı kim kurtardı unutmuşsun bu topraklarda yaşamak haram sizin gibilere….

   1. kaan dedi ki:

    ya bu vatanı aatürk kurtardı tamam ataturke saygımız var svgim var ama übu vatanın asıl sahibimillettir millet olmasa ataturk tek bşınamı savaşcaktı

  2. ayşe mercimek dedi ki:

   ben 60 yaşında bir hanımım taksimdeydim bendemi çapulcuyum size böyle diktatör yakışır el etek öpücüler

   1. gercek bu dedi ki:

    60 yasinda hala sokaklarda vakit kaybediyorsan hala omrunun az kaldiginin farkina varamayip kendini 18 goruyorsan kalan omrunu de bosa harciyorsan ne oldugunu insanlarin goreceligine birakiyorum. lakin vicdanim rahat dgil omrunu zayi etme derim kulluga ayir derim (ALLAH’a)

   2. Hülya dedi ki:

    Lafları nasıl keser gibi kendimize yontuyorsunuz

  3. yağmur dedi ki:

   hangi istatistikler gezi parkı olaylarını örtbas etmek için gözlerini yuman medya kuruluşlarının yayınladığı istatistiklermi. Sen hala bu ülkede yaşayabiliyorsan şerefsiz dediğin ATA’m milli mücadeleyi başlattığı içindir. Sen oy satın alarak iktidara saygı göstererek yaşamaya devam et bizde Onurumuzla yaşamaya…

 23. Avrupa mentaliteli dedi ki:

  Bu genclerin hepside ruh hastasi. Ben tayyibin yerinde olsam bunlarin hepsini hapise degil, ruh hastanesine sokarim. Orumcek beyinli okumamis ruh hastalari, reziller..Avrupada rezil ettiniz bizi. Utaniyoruz sizin gibilerinden..Kilicdaroglu dansozude kina yaksin.

  1. renderman dedi ki:

   gençler yola devam birkaç ampul yüzünden kınıyoruz laflarıyla olmaz bu işler.sorun ağaç deil ülkedeki kütük oranıdır. burdaki bazı ampul meraklılarına verilecek cevap bellidir.içki yasağı yayın yasağı vb faaliyeatlerin sonucudur bu olaylar, bu kişisel özgürlüklere yüzde 90 oyu alan bir iktidar bile karışamaz. azınlıkların haklarını korunmadığı zamanlarda ne tür sorunlar çıktığını senelerdir görüyoruz.hala bundan bir ders almış deil bu insanlar.güneşin olduğu yerde ampule ihtiyaç olmadığını anlıyacaksınız elbet

 24. patlama anı dedi ki:

  bunların derdi adamla değil (kısmen) ona bu kadar oy veren cahillerin gözün açmak.AKP li ler siz bu ayaklanmayı desteklemıyorsanız o zaman durdurmayı deneyin bakalım

  1. kaan dedi ki:

   bdp nin olduğuyerde yhayır yoktur durdurmako kadar kolaykı ulkuculer polıse yapılan şiddetebi ayaklanırsa değil chp, bdp ile birlikte gelselerülküculer agzına sıcar akp ye oy verenleraasındada ulkucuvar merak etmeyın siz

 25. SEDA dedi ki:

  YA BIRAKIN ORADA ÇEVRECİ İNSANLARDAN ÇOK ÇEVRECİ KİMLİGİNE BÜRÜNMÜŞ BİRÇOK HAİN VARDI.ETRAFI KIRIP DÖKERKEN ÇEVREYE ZARAR VERMİYORLAR MIYDI.BDP NİN OLDUGU YERDE ZATEN Bİ PİSLİK VAR DEMEKTİR.BU HAİNLER MADEM VATANI BUKADAR ÇOK SEVİYORLAR ZARAR GELMESİN İSTİYORLAR NEDEN KOSKOCA ÜLKEYİ BÖLMEYE ÇALIŞIYORLAR.AMAÇLARI KARIŞIKLIK YARATMAK İNSANLARI BİRBİRİNE DÜŞÜRMEK.

  1. elvan dedi ki:

   seda kardeşime hak veriyorum arkadaşlar lütfen böyle oyunlara gelmeyelim.farkında deil misiniz bizi bize kardeşi kardeşe düşürmeye çalışıyorlar.böyle şeylerle ülkede karışıklık yaratıp halkı kışkırtıp insanları birbirinden koparmaya çalışıyorlar.

 26. sanane dedi ki:

  ‘Karnımdaki bebeği öldürmek hakkımdır’ diyerek kürtaj yasağına karşı çıkanların, ağaçlar kesilince vicdanı sızladı…!!!

  Şeref yoksunlari….şimdi ne olduda bi agaca destek verdiiz

  1. bilal dedi ki:

   nokta söylemişssin kardeşim nokta.. bitti

  2. vatan hainleri! dedi ki:

   helal olsun kardeşim ağzına sağlık mesele ağaç değil chp ile bdp nin kime çalıştıkları ikiside aynı yere çalışıyor.VATAN DÜŞMANLARI İKİSİDE.mhp nin de niyeti belli fırsatçı pkk yandaşlarına bir dur diyemedi hepsini kınıyorum.TÜRKİYE NİN DÜŞMANLARI ALLAH HEPİNİZİ YERLE BİR ETSİN…

 27. V FOR VENDETTA dedi ki:

  Evet bu gerekliydi bunun olması gerekliydi İYİ OLDU İYİ. Tam gaz devam.

 28. burcu dedi ki:

  ADALET Kalkınma Partisi ilk defa adı üzerinde doğru bir şey yaptı ADALET yerini şimdi buldu recep tayyip erdoğan… Artık uyanın türk gençleri vermeyin şu adama oyu. at gözlüklerini takmışsınız o adam ne yaparsa yapsın arkadasında olmak nedir ? yeter artık sağcısını solcusunu kürdünü çerkezini lazını birbirine sokup defolup gitmeyi planlıyosun dimi ? senin gibi lider olmasın başımızda. SAIN AMA SAKIN ATATÜRK’E ONUN ÇOCUKLARINA NİNELERİNE LAF SAKIN AMA SAKIN ATMA !! 5 vakit namazla oruç tutmakla adam olunmuyor sende herşey var ama az vicdan olsun be adam… !

  1. mustafa dedi ki:

   siz cıkartın at gözlugunuzu ne yapmıs tayıp acıkla

  2. gercek bu dedi ki:

   “iman insani insan eder belki de insani sultan eder kufur insani gayet acizbir canavar hayvan eder” B . Said Nursi. onda iman var haliyle namaz da var oruc da var vicdanin da en alasi var
   vicdandan soz etmeniz icin once butun bunlara sahip olmaniz gerekir. beser zulmeder kader adalet eder. biz oyumuzu da veririz sevgimizi de. bu olaylar yalnizca aciz insanlari ortayra cikariyor.bizim oyumuza bu aciz insanlar mi yon verecek saniyorsunuz?

  3. ece dedi ki:

   sen ne saçmalıyorsun be ne demek5 vakit namazla olmuyor dinin ne senin! başbakana laf edecek kadar büyümedin daha

  4. ali öztürk dedi ki:

   uzay da mı yaşıyorsun arkadaş

  5. deliler dedi ki:

   Sana bişey diyeyim mi senin bildigin tek sey su ana dilimiz türkçe,bu sayede oraya bikac cumle yazabilmissin.onlarda kulaktan dolma sozler.icinde bilgi iceren hicbisey yok.neyse siz yirtinin sonuc degişmeyecek.iktidar AKP!!!

  6. kaan dedi ki:

   la diğelim akp ye değilde başka bir partiyeo vercezmillet chp yemı vercek sanıonuz ya mhp ya saadet partısi

 29. EZGİ dedi ki:

  Siz sadece olayın ağaç kesiminden ibaret olduğunu mu sanıyorsunuz??
  Çıkarın at gözlüklerinizi. Olayları iyi analiz edip Allah ımızın size verdiği beyni kullanmaya başlayın lütfen..

  1. yamaç dedi ki:

   sizlerle böle kullanarak bişey yaptıgınızı sanıyorsunuz ölemi.Bunlar güzel günleriniz

 30. bitlis /hizanlı dedi ki:

  Doğuda Milyonlarca Ağaç Kesildi Binlerce Hektar Orman Yakıldı Size Sesleniyorum Duyarlı Çevreciler O zaman Nerdeydiniz ?olaylar sırf sosyal medya üzerinden büyütülüyor. iç çatışma yaratmayı amaçlayanlar bunu çok güzel başardılar bizim toplumumuz o kadar eğitimsiz cahil insanlarla dolu ki iki habere inanıp olayları büyüttüler bu olaylara sebep olanlar şimdi geri çekilip cahilliğimizle dalga geçip eğleniyorlardır yazık bee

  1. ece dedi ki:

   bunlar sadece Türkiye’yi ayırmak için ama bizim cahil insanlarımız ne yazık ki bunlara inanıyorlar okadar şehit ölüyor bu kadar ayaklanmıyorsunuz be insafsızlar . ne kadar cahilsiniz ya prostesto yapanların hepsini kınıyorum siz mi sahip çıkacaksınız Türkiyeye böyle mi sahip çıkacaksınız Atatürkün gençleri siz misiniz! türkiyeyi bölmek isteyen o kadar çok kişi var ki sizde bunlara inanıp onların yolundan ilerliyorsunuz bu ülkenin 2 hükümdarı var birisi Atatürk diğeri Erdoğan allah başbakanımızı başımızdan eksik etmesin utanmazlar ya bir de hükümet istifa diye bağırıyorlar çok biliyorsanız siz geçin madem devletin başına! kendinize gelin artıkk !

   1. Kerem dedi ki:

    Başbakanını da al git !!,Emperyalizmin uşakları,obamanın uşakları büyük ortadogu projesinin eşbaşkanı tayyip erdoğandır !! sen ne biliyorsun ne kadar biliyorsun memleketin elden gidiyor buralarda ahkam kesiyorsun safını belirle .. Tayyip Erdoğanların başına BALYOZ gibi vurdugumuzda hepiniz sen ve senin zihniyetindeki insanlar kaçacak delik arayacaksınız kurtarıcı melekleriniz bile kabul etmeyecek sizi (abd).Ülke bölündüğü zaman ATAMIZIN VE SİLAH ARKADAŞLARININ Kurdugu,kan dökülerek kazanılan bu topraklar tamamen gittiğinde,bayragımızın altında rahat yaşayamadıgımızda için rahat edecek mi.Ey vicdansız akahpeliler sizlere diyecegım bunlardır !!! Bugun bütün dünya haber kanalları türkiyemden bahsederken türk kanallarımızda herhangi bir haber yok ! bu iş bu DİRENİŞ Herhangi bir çıkar olmaksızın ve bir partinin yaptıgı muhalefetler değildir gün kurtuluş günüdür gün temizlik gnüdür kansızları bu ülkeden elele omuzomuza atacagız ya kendi gidecek ya da direnişimiz tayyip erdoğanları bu ülkeden gönderecek Türk kelimesinin kökü hem türemek hem de güçlülüktür.ŞAYET Yüce TÜRK ORDUSU AYAKLANIRSA,Kİ AYAKLANDI İŞTE ŞİMDİ SİZLERİN KORKMA ZAMANI GELMİŞTİR.HALKI,ÖĞRENCİSİ,TARAFTARI,İŞÇİSİ,EMEKÇİSİ VE ASKERİYLE OMUZOMUZA DİRENİŞE DEVAM EDECEĞİZ … SONUN GELDİ AKP !!!! DÖKÜLEN KANLARIN HESABI SORULACAK,SİVASLAR,MENEMENLER,MARAŞLAR,REYHANLILAR,VE NİCE TAKSİMLERİN HESABI SORULACAKTIR …. DİRENMEK YAŞAMAKTAN DAHA ÖNEMLİDİR .

    1. gercek bu dedi ki:

     bu olaylar daha once olmadi sanki gecti gitti capulculara balyozculara biz her secimde cevabimizi verdik yetmediyse yine veririz olaylar bittiginde yine burda goruselim elinize ne gectigini

    2. deniz dedi ki:

     işte budur kardeşim sonuna kadar devam…..

   2. deniz dedi ki:

    doğru kardeşim böyle git sana hak veriyorum bende kınıyorum onları

 31. 1 2
YORUM YAZ