Kurban Bayramı Mesajları

Kurban Bayramı Mesajları
 • 12.09.2016

Kurban Bayramı bu yıl 12 Eylül 2016 Pazartesi gününe denk geldi. Siz sevgili eokul-meb.com takipçileri için birbirinden güzel Kurban Bayramı mesajlarını sitemize ekledik.  Sevdiklerinize bu mübarek günde gönderebileceğiniz Kurban Bayramı mesajları için hepsini okuyabilir, uygun gördüğünüz Kurban Bayramı mesajını cep telefonunuzdan sms olarak sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

 

Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun! 

Kurban Bayramı’nın milletimizin diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz. 

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun


Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…


Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun. 

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum… İyi bayramlar!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun…

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun...

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda… Kurban Bayramın mübarek olsun!

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mubarek olsun.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm.Bayramın mübarek olsun.

Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmis olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Bayramınız mübarek olsun.

Gülerek geldi Mübarek Kurban Bayramı, Şimdi Ellerim Havada Dua Ediyorum Yaradanıma Bu Mübarek Kurban Bayramında herkes Mutlu Olur inşallah Dualarım ALLAH ıma..

En güzel Anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Kurban bayramınızı kutlarız.

Kurban Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Son zamanlarda Birlikte Aynı Sofrada yer Almasak da Bayramda yanınızda Olacağız Mutlaka.. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Evinize Gül Kokusu Essin Kalplerinize ALLAH iyilik versin Bu bayramdada Elerimiz herzamanki gibi Mutlulukla Birleşsin. Kurban bayramınızı Kutlarım

Bizi yaratan ALLAH a şükürler Olsun, Bütün müslümanlara Hayırlı Olsun, Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Kalplerde Sevgi Olsun Gözlerimiz ışık Dolsun Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Kurban Bayaramınız Mübarek Olsun. 

Bu Mubarek Bayramda Kalplerinizde Barış Gözlerinizde Umut Atrafınızda Sevgi olsun Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın.
Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun.
Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun.


Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun!

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!» Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun


» Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, hoşgeldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

» Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

» Bugün Bayram! Mübarek Kurban Bayramı. Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramı.nı doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.


» Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.


» Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Kurban Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.


» Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım... Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.


» Kurban Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!


» Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Kurban Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

» Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

» Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindekikeder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Kurban Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

» Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…


» Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

» Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.

» Bu değerli Kurban Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

» Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun…

» Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda… Kurban Bayramın mübarek olsun!

» Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle…

» Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

» Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlık ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!


» Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.

» Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.

» Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

-Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice Kurban Bayramlarına..

-Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle Kurban Bayramını kutluyorum…

-Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

-Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

-Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban Bayramı dileriz.

-Benim ömrümde ırmaklar vardır, sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır, bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Kurban Bayramınız Kutlu Olsun!

-Kurban Bayramı.nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

-Bu değerli Kurban Bayramı.nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

-Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun.

-Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.

-Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

-Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

-Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

-Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, hoşgeldi. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

-Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

-Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

-Mübarek Kurban Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

-Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Daha Fazla Kurban Bayramı Mesajı İçin Tıklayın

Sizler de Aşağıdan Kurban Bayramı temennilerinizi ve Mesajlarınızı Hemen yazabilirsiniz … Bayramınız Kutlu Olsun …

eokul-meb.com

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Berna TEKİN dedi ki:

  Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, hayırlar getirmesini dilerim. Berna TEKİN (Ankara)

 2. ilkin dedi ki:

  Tebrikler turkiye

 3. GAZİ TAYFUN ÖZBEK dedi ki:

  Bütün şehit ailelerinin ve gazilerin Mübarek Ramazan bayramını canı gönülden kutlarım. İSLAM alemine barış huzur getirmesini t emmeni ederim.

  Türkiye Muharip Gaziler Derneği KAHRAMANMARAŞ Şubesi

 4. Eslem Ecrin dedi ki:

  Özge dediklerine katılıyorum. Bu arada Ramazan bayramı mesajları hepsi güzel. herkesin ramazan Bayramı kutlu olsun.

 5. özge m ..!! dedi ki:

  slm ben özge ..
  bu siteye giren hiç bi Allah ın kulu yokmu ?
  valla sıkıldık yani .!

  1. tevfik dedi ki:

   tüm islam aleminin bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını diliyorum özge senin ve ailenin bayramını kutluyorum TEVFİK K

  2. dilekkadir dedi ki:

   var bu sitede

 6. özge m ..!! dedi ki:

  off ya bu siteye kimse girmiyo mu ?

 7. kadir dedi ki:

  her kezin bayramını kutlarım. bu mubarek günde ise elerin tumalarını isterim. her insan barışmasını dilerim.

  1. özge m ..!! dedi ki:

   bence de bayramda küslük olmaz ..

 8. özge m ..!! dedi ki:

  bayramın 2. günü …
  Tekrar hepinizin bayramı kutlu olsun :)

  1. KADOCAN dedi ki:

   bu güzeldi :D

 9. bir insan dedi ki:

  bütün insanlığın bayramını kutluyorum inşallah daha nice mutlu bayramlara şehitlerimize ve yitirdiklerimize fatiha

  1. özge m ..!! dedi ki:

   senin de bayramın kutlu olsun..

 10. Aynur dedi ki:

  Çok güzel. Keski dünyadaki tüm insanlar böyle bir düşünce ile yasasaydı.

 11. barış dedi ki:

  sadece kurban bayramınız değil ger gününüz her saatiniz er dakikanız her saniyeniz ve her saniseni kutlularım her saniye nefes alabilmenizi sağlayan yüce rabbimize şükretmemiz dileğiyle sağlıkla kalsın bu güzel ülkem

  teşekkürler

  1. özge m ..!! dedi ki:

   bu kadar ayrıntılı kutlamana gerek yok ki

 12. emin dedi ki:

  merhaba arkadaslar herkese iyi ve mutlu bi bayram dileklerimle iyi aksamlar

 13. serdar dedi ki:

  gardaşlar b ayramınız cümletten mübarek olsun iyi bayramlar

 14. dilaver dedi ki:

  hayırlı bayramlar tüm islam alemının kurban bayramı kutlu olsun….

 15. vildan dedi ki:

  tüm müslüman aleminin mübarek kurban bayramını kutlar sağlık mutluluk ve barış getirmesi dilerim nice mutlu bayramlara

  1. tugce dedi ki:

   bende tum musuluma aleminin mubarek kurban bayramini kutlar huzur ve baris dolu gunler dilerim

 16. güngör dedi ki:

  kardeş allah sabırlar kolaylıklar versin.. Bayramın mübarek olsun

 17. özge m ..!! dedi ki:

  bayramınız mübarek olsun !!

  1. eylem dedi ki:

   bende hepinizin bayramını kutluyorum ve ben ilkez bu siteye girdim ve iyi yakşamlar :)))))))))))))))

 18. culha bayram dedi ki:

  HaYIRLI BAYRAMLAR


  Via MebApp.com

 19. saddam dedi ki:

  silah çıktı mertlik bozuldu iyi bayramlar…

 20. fahrettin alınlı dedi ki:

  SÖZLERİMİN BİTMEDİĞİ YERLERDE GÖZLERİM KONUŞSUN– ELİMİN UZANAMADIĞ YERE KALBİM DOKUNSUN GECELERİN AYDINLIĞI HEP SENİNLE OLSUN ……….KURBAN…… …………… BAYRAMINIZ ……………………..KUTLU….. ………………………….OLSUN…

  1. özge m ..!! dedi ki:

   vaay be güzel olmuş ..

 21. elif dedi ki:

  her günümüzün Bayram tadında geçmesi dileğiyle İYİ BAYRAMLAR….

  1. doğan_21 dedi ki:

   Bugün Bayram! Mübarek Kurban Bayramı. Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramı.nı doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle

 22. buse dedi ki:

  Dost dost diye nicesine sarıldım,benim sadık yarim kara topraktır,beyhude dolandım boşa yoruldum,benim sadık yarim kara topraktır.. Aşık Veysel..Üstad ne güzel söylemiş,bu dünyanın geçici olduğunu ve herşeyin boş olduğunu unutmayarak yaşayalım.Allah hepimizin günahlarını bağışlasın inşallah hayırlı bayramlarr..

  1. seray dedi ki:

   bayramlar nicedir…:) :) :)

 23. irfan dedi ki:

  türkiye bayram gelmiş afganistan da bayram bnm neyime… bana bayram değil ailem gerek… :-( herkesin bayram i kutlu olsun…. $ 198… yanlız asker…

  1. kadir kilic dedi ki:

   allah kolaylik versin devrem iyi bayramlar hayirli teskereler

  2. sümeyra dedi ki:

   Allah yardımcın olsun kardeş dualarımız sizlerle..

 24. ' EsMa ' dedi ki:

  bayramınız kutlu olsun . . .herşey gönlünüzce olsun .. :)

 25. Servet özakan dedi ki:

  Bütün islam aleminin kurban bayramı mübarek olsun.

 26. oktay dedi ki:

  kurban bayramının tüm islam alemine barış ve huzur getirmesini temmeni ederim herkesin bayramı kutlu olsun

 27. HAKAN dedi ki:

  Küçücük Olmak Gerekmiş Bayram Güzel Geçsin Diye.. Biraz Şeker, Biraz Sevgi Gönderiyorum Sana. Kalbin Kocaman, İçindeki Çocuk Küçücük Kalsın Diye..İyi BAYRAMLAR

  1. özge m ..!! dedi ki:

   iyi bayramlar

 28. ezel dedi ki:

  -Mübarek Kurban Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

 29. arif dedi ki:

  kurban bayramımız kutlu olsun

 30. makbule parıldar dedi ki:

  Hep bi arada barış, sevgi ve huzur dolu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…

 31. makbule parıldar dedi ki:

  Kurban Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar

 32. Ali can dedi ki:

  Tüm islam aleminin Kurban Bayramının Kutlar Hayırlara vesile olsun inşaallah
  Hayırlı ve Bereketli Bayramlar :)

 33. busra dedi ki:

  asıl bayram Günah işlemeden tamamladığımız günün bayramıdir.kurbanı nefsimize et ziyafeti çekmemiz için kesmemek dileğiyle günahsız bir bayram diliyorum dua ile..

  1. bayram dedi ki:

   Çok güzel yüreğine sağlık

  2. ismail dedi ki:

   amin

 34. ahmet çeviren dedi ki:

  Tüm islam aleminin kurban bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.

 35. ilyas dedi ki:

  gelecekse ölüm mübarek günde ölüyüm kurban bayramınız mübarek olsun….

 36. fırat dedi ki:

  herkesin kurban bayramı kutlu olsun

 37. tülay dedi ki:

  tüm islam aleminin bayramnı kutlu nice güzel yllara dilerim

  1. dersim dedi ki:

   Kurban Bayramı’nın milletimizin diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz. 

 38. Veyis HANÇER dedi ki:

  Allahım bu güzel yürekli insan benim bilmediğim senin mutlak bildiğin bütün sıkıntılarını gider. Benim hiçbirşey yapamadiğım dertlerine sen çare ol. Her sarsıldığında tutamadığım elini sen tut. Her incindiğinde ona merhametini sun. Onu sev sevindir. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

 39. ayse dedi ki:

  Kurban bayraminiz mubarek olsun ailenize ve tum sevdiklerinize mutluluk getirsin

 40. Mustafa Kurban dedi ki:

  Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Amin

 41. suskun çocuk dedi ki:

  » Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.

 42. isa dedi ki:

  Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

 43. abdullah dedi ki:

  sözlerimin yetmediği yerlerde gözlerim konuşsun elimin uzanamadığı yere kalbim dokunsun gecelerin aydınlığı hep senin olsun bayramın kutlu olsun

 44. Rıza dedi ki:

  Teşekkürler

 45. K dedi ki:

  Herkesin kurban bayramı kutlu olsun buyuklerın ellerınden kucuklerın gozlerınden operım

 46. trbilim dedi ki:

  bayramınız mübarek olsun hacılar

 47. EMRE dedi ki:

  Çok Sağolun

 48. mahmut cagdavul dedi ki:

  tum ıslam alemının ramazan bayramını cenabı haktan nıyaz ederımsaglıklı mutlu gunler dılerım

 49. utku dedi ki:

  ramazan bayramı herkese hayırlı olsun

 50. rumeysa dedi ki:

  Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun…

  1. barış dedi ki:

   SÖZLERİMİN BİTMEDİĞİ YERLERDE GÖZLERİM KONUŞSUN–

   ELİMİN UZANAMADIĞ YERE KALBİM DOKUNSUN

   GECELERİN AYDINLIĞI HEP SENİNLE OLSUN

   ……….KURBAN……
   …………… BAYRAMINIZ
   ……………………..KUTLU…..
   ………………………….OLSUN……

   1. salih dedi ki:

    SÖZLERİMİN BİTMEDİĞİ YERLERDE GÖZLERİM KONUŞSUN–

    ELİMİN UZANAMADIĞ YERE KALBİM DOKUNSUN

    GECELERİN AYDINLIĞI HEP SENİNLE OLSUN

    ……….KURBAN……
    …………… BAYRAMINIZ
    ……………………..KUTLU…..
    ………………………….OLSUN……

YORUM YAZ