E Okul Takdir Teşekkür Hesaplama 2014

E Okul Takdir Teşekkür Hesaplama 2014
 • 23.05.2014

Karne notları Yeni MEB E Okul ve e okul veli bilgilendirme sistemi, e okul merkezi ortak sınav sonuçları. E okul giriş sayfası, e okul veli, e okul

e-okul veli bilgilendirme sisteminde dönem dönem kesintiler oluşsa da bu kesintiler anlık oluyor. Öğrencilerin bu durumda kaygılanmasına gerek yok, çünkü Milli Eğitim bakanlığı teknoloji birimi yetkilileri an be an durumun farkındalar. Çok vahim bir durum olmadığı sürece, örneğin sunucunun çökmesi gibi , aksaklık en kısa sürede giderilir. Sizler de e okul veli bilgilendirme sistemine rahatlıkla girebilirsiniz.

 

Takdir Teşekkür Hesaplama İçin Tıkla

 

MEB E okul Milli Eğitim Bakanlığı, e okul veli bilgilendirme sistemi öğrenciler bazen e-okul’a giremediklerini düşünüyorlar. Öğrencilerimizin aşağıdaki uyarılara dikkat etmelerini öneriyoruz.

Önemli Hatırlatma : E-Okul’da Yapılan Sistem Çalışmaları Sebebiyle Kısa Süreli Kesintiler Olabiliyor, ancak kısa sürede açılmaktadır. Öğrencilerin Bilgisine.

eokul veli bilgilendirme

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi İçin Tıklayın

e okul

E-Okula Nasıl Girilir ?

Üstteki resime ya da linke tıkladıktan sonra açılan sayfada resimde de görüldüğü gibi “Güvenlik Kodu (Resimdeki Rakamlar), T.C Kimlik Numaranız ve Okul Numaranızı” girdikten sonra “Tamam” deyin. Tamama bastıktan sonra aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran açılacak. Bu ekranda sizden üç soruya cevap vermeniz istenir. Bu üç sorunun cevabını girdikten sonra, altta sıralanmış olan resimlerden size ait olanı işaretleyerek “Tamam” deyin. E-okul not bilgileri sayfanız açılmış olacaktır. Eğer aşağıdaki resimde yer alan sorulardan bir ya da birkaçını bilmiyorsanız. Çıkış yapıp tekrar girerseniz sorular değişecektir. Genel olarak “doğum yeri, nüfusa kayıtlı olduğu yer,cilt no, aile sıra no,doğduğu ay vb.” tarzda nüfus cüzdanında yer alan sorular soruluyor. Burdaki amaç başkalarının sizin e-okul sayfanıza girmelerini engellemek. Bu sebeple güvenlik aşamaları arttırılmış.

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Hakkında Oluşan Sorunları Bu Sayfadan Duyuracağız.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. elif dedi ki:

  e okul çok ağır

  1. yusuf dedi ki:

   bencede hem açılmıy

 2. ESMA dedi ki:

  yaa her girdiğimde bir sorun çıkıyo ne biçim site bu yaaaa

 3. buket dedi ki:

  heyy e-okula girilmiyor artık neden bıktım bundan der notlarıma giremiyorum yaaaaaa

 4. buket dedi ki:

  gerçektende iyi E-okul çok iyi ..

 5. yagmur dedi ki:

  Çabuk cevapla e okula neden girilmiyorr!!!!!!!! ¤

 6. pelin dedi ki:

  e okula neden giremiyorum

 7. pelin dedi ki:

  e okula giremiyorum neden

 8. banu dedi ki:

  Hesaplamaya gerek yok zaten belli her zamanki gibi taktir alcağım %100 kesin

 9. nursena dedi ki:

  e okula neden giremiyoruz

 10. ayda dedi ki:

  5 defa hesaplamak için girdim ama hesaplamıyo

 11. erol dedi ki:

  Güzel

YORUM YAZ