Kyk.Gov.Tr Burs Sonuçları KYK Sorgulama

Kyk.Gov.Tr Burs Sonuçları KYK Sorgulama
 • 05.12.2013

KYK Burs Sonuçları  nihayet açıklanıyor. Kyk(kyk.gov.tr) burs sonuçları  2013 KYK Burs Sonuçları Açıklanıyor Sonuç Sorgulama Ekranı  Kyk Burs Sonuçları TC Kimlik no sorgula 2016 2017 Sonuçları  KYK Burs Sonuçları Sorgulama Sayfası kyk.gov.tr 2013-2014 KYK Burs Sonuçları 2013-2014 Başbakanlık Bursu Kyk burs sonuçları öğrenmeye sayılı saatler var artık kyk burs sonuçları  ne zaman açıklanacağını bekleyen üniversiteliler büyük heyecanla kyk burs sonuçları kyk.gov.tr’den duyurulmasını bekliyorlar. 2013 kyk burs sonuçlarını bekleyen adaylar sonuçlarınızı aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

KYK burs ve kredi sonuçlarının ne zaman öğrencilere duyurulacağı merak konusu oldu.  KYK Bursu alıp almadığı konusunda oldukça meraklanan öğrenciler için sevindirici haber geldi. KYK sonuçları bir kaç gün içinde kamuoyuna duyurulacaktır. KYK Burs sonuçlarının normalde şu tarihe kadar açıklanması gerekirdi. Ancak bu yıl bir gecikme yaşandı. Ancak aldığımız duyumlara göre burs sonuçları yarın açıklanacak.

kyk burs sonuçları

Yüz binlerce öğrencinin merakla beklediği burs ve kredi sonuçları yarın KYK’nın resmi web adresinden ilgililere duyurulacaktır.

KYK Burs Sonuçları Öğrenmek İçin Tıklayın

Burs ve kredi almak üzere 661 bin 742 öğrencinin müracaat ettiği başvuru sonuçları geçen sene 26 Kasım’da kamuoyuna duyurulmuştu. Sonuçların duyurulmasıyla birlikte öğrencilerin taahhüt senetlerini açıklanan tarihlerde notere tasdik ederek KYK Genel Müdürlüğü veya Bölge Müdürlükleri’ne teslim etmeleri şarttır. Burs ve kredilerin ilk ödemesi ise Ocak ayında Ziraat Bankasından yapılmaktadır. O tarihten itibaren taahhüt süresinde her ayın 7’sinde yine ziraat bankasından ödemeler alınır.

KYK BURS SONUÇLARI KYK BURS KREDİ SONUÇ SORGULAMA HAKKINDA YORUMLARINIZI İLETEBİLİRSİNİZ.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. HMD dedi ki:

  çokkk mutluyum teşekkür ederim burs çıktı :D

 2. meltem dedi ki:

  oooffffff yaaaa açılmıyorr

 3. cengo dedi ki:

  süleyman sana katılyorm kanka

 4. salamon dedi ki:

  seneye burs veriyorlarmış doğru mu arkadaşlar

 5. özgür dedi ki:

  slm benim 2 abim üniversitede okuyor ikiside geri ödemesiz burs aldi bana çikma ihtimali var mi

 6. ebruu dedi ki:

  Aralık ayının ilk haftası dendi. Daha hala haber yok . Yıl bitti ya

 7. ebruu dedi ki:

  Ya ha açıkladı ha açıklayacak diye deli ettiler. Artık neyi bekliyolar gerçekten bilmiyorum

 8. Asil Terzi dedi ki:

  Okul bitti neyime açıklanacak daha… anca sınavdan önce okunacak dua paylaşın. ..

 9. Fırat Tuna dedi ki:

  açıklanmadı yalan haber

YORUM YAZ