Kadir Gecesi Mesajları 2014

Kadir Gecesi Mesajları 2014
 • 03.09.2013

Ramazan ayının içerisinde yer alan ve adeta oruç tutanlara bir ödül olan mübarek kadir gecesi bugün. Sitemiz olarak sevdiklerinize göndermek için cep Kadir Gecesi mesajları sms ler sitemizde derledik. İşte en güzel Kadir Gecesi Mesajları :

Mübarek Kadir Gecesi Ramazan ayının son deminin yaşandığının; öte yandan ise Ramazan Bayramının yaklaştığının alametidir. İslam alemi olarak bir yandan Ramazana veda etmenin kederini yaşarken; bir yandan da bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne kavuşmanın sevincini bir arada yaşıyoruz. Kuran-ı Kerim bu gecede yer yüzüne inmeye başlamıştır.

Kadir Gecesi Mesajları

En anlamlı ve güzel kadir gecesi mesajları sms, kadir gecesi ile ilgili mesajları sözleri 2014

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, kandiliniz kutlu olsun.

Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Kadir geceniz kutlu olsun.

Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar saadet kervana gelip kapında dursun. Bütün Melekler sizinle,Dualarınız Kabul Kadir Geceniz Mübarek Olsun…. 

“Kim faziletine inanarak ve sevabını umarak Kadir Gecesi’ni ihya ederse Allah onun bütün geçmiş günahlarını bağışlar” HADİS

O gece boyunca melekler, Rablerinin izniyle ölü canlara hayat taşımak için bölük bölük inerler; her çeşit barış, huzur, saadet ve güven taşırlar… ta şafak sökünceye dek!.. Bu mübarek Kadir Gecesinde Allah dualarınızı kabul etsin.

İlahi Esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Kadir Gecenizi Kutlarım.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla”ya sunacağı ve O”nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir Kadir geceniz hayırlı olsun !

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların Kabul olsun bu gece. Kadir gecen mübarek olsun.

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kadir geceniz hayırlara vesile olsun

Kuran da Kadir Gecesi için Leyletül kadri hayrun min elfi şehrin Kadir Gecesi bin aydan hayırlı bir gecedir diye buyruluyor. Bu nedenle bu geceyi ihya edelim.. Kadir geceniz hayırlı olsun..

Mübarek Kadir Gecenizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.

Öyle bir gecedir ki İslamın ışığının yer yüzüne yansımaya başladığı andır. Öyle bir gecedir kalplerimiz ve ruhumuzun iman aşkıyla dolmaya başladığı andır. Böylesine önemli bir gece Kadir Geceniz mübarek olsun.

Kadir geceniz mübarek olsun! Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Hayırlı Kandiller..!

Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Kadir kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.

Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, meneksenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kadir Geceniz mübarek olsun.

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e! Hayırlı kandiller.

Kuran´ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum Kadir geceniz mübarek olsun.

Kalpler vardır ,sevgiyi yaşatmak için, İnsanlar vardır, dostluğu paylasmak için,Mübarek günler vardır, Beraberce kutlamak için Kandiliniz Mübarek Olsun.

Allah”ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Kadir Gecesi”nde, bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımıza çeki düzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun Kadir geceniz mübarek olsun!

Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler…. Kadir Geceniz Mübarek Olsun…

Oruçlu için iki sevinç vardır: Biri, orucu açtığı zamanki sevincidir; diğeri de Rabbi’ne kavuştuğu zamanki sevincidir. Oruçlunun ağzından çıkan koku, Allah indinde misk kokusundan daha hoştur. Kadir Geceniz Mübarek Olsun…

Kadir Geceniz mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun! Hayırlı İyi Kandiller…

Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşallah. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Binlerce çiçek var, ama gül başka. Milyonlarca insan var, ama dost başka. Milyarlarca gün var, ama bugün başka, Kadir Geceniz mübarek olsun.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, tüylerinde nur var. Senin de kalbin nurla dolsun kadir gecen mübarek olsun.

Bu gecenin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kadir Geceniz mübarek olsun..

Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın.

Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır Hacdan döner gibi, Beraat”tan iner gibi gel gel Bekliyoruz yıllardır Kadir Geceniz mübarek olsun!

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece. Kandiliniz mübarek olsun.

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Daha Fazla Kadir Gecesi Mesajı İçin Tıklayın

 

Sizler de Kadir Gecesi Mesajlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. zeynep dedi ki:

  Allah bu gece de hepimizi bağışlasın kandiliniz mübarek olsun.

  1. kadir dedi ki:

   AMİNNN…

 2. davut dedi ki:

  kadir gecemiz tüm islam alemine hayıra vesile olmasını niyaz ederim

 3. orhan dedi ki:

  ne gül analar diken sayesinde kounduğunu ne diken anlar gül sayesinde el üstünde tutulduğunu başını sen anla ne kadar önemli olduğunu kadir geceniz mübarek olsun

 4. sıla dedi ki:

  Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazilan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e! Dua edelim birbirimize..KADİR GECEMİZ mübarek olsun…

  1. Zeliha dedi ki:

   Güzel bir söz söylemişsin sıla tüm müslüman kardeşlerce teşekkür ederiz

  2. davut dedi ki:

   tüm müslüman aleminin kadir gecesini en içten dileklerimle kutlarım

 5. kazım dedi ki:

  bütün müslüman aleminin kadir gecesini kutlar dualarının kabul olmasını ALLAH’tan niyaz ederim.

 6. mustafa dedi ki:

  çok güzel kadir gecesi mesajları

 7. Serdar dedi ki:

  Müslüman aleminin yeniden dirilişine vesile olsun bu gece, bu geceki islamın dirilişinin en büyük habercisi peygamberimizin en büyük mucizesi kuranı azimüşşan inmeye başladığı gecedir.

  Bu gecenin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kadir Geceniz mübarek olsun..

  1. ada azra dedi ki:

   bence çooook güzel yazmış BRAVO

 8. cihat dedi ki:

  Selamunaleykum butun dost islam aleminin kandilini kutlar hayrlara vesile olmasını dilerim…

 9. kadir dedi ki:

  islam aleminin kadirgecesini kutlar hayırlaravesile olmasını niyaz ederim

 10. FATİH PARLAK dedi ki:

  Bu gece Tüm inanaların bağışlanması dileği ile
  Kadir geceniz mübarek olsun

  1. zeynep nur dedi ki:

   Cok guzel olmus zaten buraya bu sozler yakisir burada herkesin ramazanini iyi gecmesini ister ve kandil gecenizi kutlarimmmmmmmmmm?¿ Namazin iz sevapli gununuz iyi kalbiniz temiz kandiliniz mutlu bayraminiz hayirli ve kutlu olsunnnnnnn

 11. veysel konca dedi ki:

  Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

 12. kadir dedi ki:

  Bu güzel gecenin FEYZİ üzerinize,
  RAHMETİ geçmişinize,BEREKETİ evinize,
  NURU ahiretinize, SICAKLIĞI yuvanıza dolsun.Bin aydan daha hayırlı KADİR GECENİZ mübarek olsun…

 13. Ceren dedi ki:

  Bu gece boyunca melekler, Rablerinin izniyle ölü canlara hayat taşımak için bölük bölük inerler; her çeşit barış, huzur, saadet ve güven taşırlar… ta şafak sökünceye dek!.. Bu mübarek Kadir Gecesinde Allah dualarınızı kabul etsin.

 14. Ayşegül dedi ki:

  Bu mübarek Kadir Gecesinin hayrına sen Mısırdaki kardeşlerimiz sabır ve kuvvet ver Yarabbim

 15. Çetteler Cami İmamı (Hayri) dedi ki:

  İlçemiz başta olmak üzere bütün İslam aleminin kadir gecesi mübarek olsun. Hayırlar getirir inşallah

 16. Ceyda dedi ki:

  Merhaba kardeşlerim, benim bir sorum olacak bu gece bir bayan olarak camiye gidip ibadet etmemim bir sakıncası var mıdır acaba. İlk defa gideceğim. Bilmiyorum ?

  1. kadir dedi ki:

   Ceyda kardesim ibadet sadece erkeklere özgü bir sey degildir.Allah ellerini acan her kim olursa olsun duasina cevap verir.KADIR GECENIZ MUBAREK OLSUN…

 17. Musa dedi ki:

  Tüm kardeşlerimin Kadir Gecesini kutlarım. Bu gece bol bol ibadet ve dua edelim inşallah. (Adana’dan Musa)

 18. Muzaffer Erdinç dedi ki:

  KADİR GECESİ

  Kur’ân-ı Kerim’in inmeye başladığı Ramazan ayı’nın yirmi yedinci gecesi. İslâm’da en kutsal ve faziletli gece Kadir gecesidir. Kadir gecesi, içerisinde Kadir gecesi bulunmayan bin aydan daha hayırlıdır. Kur’ân-ı Kerim de bu gecenin faziletini belirten müstakil bir sûre vardır.

  Bu sûrede yüce Rabbimiz şöyle buyuruyor:

  “Doğrusu biz Kur’ân’ı Kadir gecesinde indirmişizdir. Kadir gecesinin ne olduğunu sen bilir misin? Kadir gecesi bin aydan hayırlıdır. Melekler ve Cebrail o gecede Rablerinin izniyle her türlü iş için inerler. O gece, tanyerinin ağarmasına kadar bir esenliktir. ” (Kadir sûresi, 97/ 1-5)

  Bu Gecede ne olmuştur ?

  a) Kur’ân-ı Kerim bu gecede inmeye başlamıştır.

  b) Bu gecedeki ibadet, içerisinde Kadir gecesi bulunmayan bin ayda yapılan ibadetten daha faziletlidir.

  c) Gelecek bir seneye kadar cereyan edecek olan her türlü hadiseler Allah Teâlâ’nın ezelî kaza ve takdiri ile ilgili meleklere bu gece bildirilir (Tecrîdi Sarih Tercemesi, VI, 312).

  d) Bu gecede yeryüzüne Cebrail ve çok sayıda melek iner.

  e) Bu gece tanyerinin ağarmasına kadar esenliktir, her türlü kötülükten uzaktır. Yeryüzüne inen melekler uğradıkları her mü’mine selam verirler.

YORUM YAZ