Android Play Store Prisma Uygulaması İndir Nedir

Son dönemin en revaçta fotoğraf uygulaması Prisma, milyarlarca Android kullanıcısını sevindiren haberi verdi. Prisma uygulamasının yöneticileri iOS işletim sisteminin ardından Android uyumlu Prisma uyugulamasının yayında olduğunu bildirdi.

Android Play Store Prisma Uygulaması İndir Nedir
  • 25.07.2016

Android Play Store Prisma İndir Uygulama Nedir Nasıl Kullanılır?Günlük hayatta akıllı telefonlarımızda en çok kullandığımız özelliklerin başında kamera geliyor. Son dönem mobil cihazlarda kamera donanımları önemli ölçüde gelişirken, fotoğrafçılık kategorisinde yayınlanan üçüncü parti uygulamalar da bir hayli ilgi görüyor. 

Yakın zamanda ise en fazla ilgi gören uygulamaların başında Prisma geliyor. Haziran ayında iOS işletim sistemi için yayınlanan uygulama, kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcının akıllı telefonunda yer almayı başardı. 

Prisma ayrıca bu süre zarfında birçok ülkede en çok indirilen uygulamalar sıralamasında liste başında yer aldı. 

PRİSMA ANDROİD’E DE GELDİ

En iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olan Prisma bu defa Android kullanıcıları için yayınlandı. Prisma uygulamasını buradan ücretsiz indirebilirsiniz. 

PRİSMA NEDİR?

Bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak piyasaya hızlı bir giriş yapan prisma uygulaması içerdiği benzersiz efektlerle fotoğraflarda sanat eseri havası estiriyor. 

Son günlerde yeni bir fotoğraf akımı olarak kendisinden bahsettiren prisma uygulaması ios cihazlarda kullanılabilen bir uygulamayken şimdi Android cihazlarda da kullanılacak.

Haziran ayında Apple resmi uygulama mağazası App Store’da en çok indirilen fotoğraf düzenleme uygulamarı arasına giren Prisma kullanıcıların sosyal medya platformaları instagram, twitter ve facebook sayfalarında paylaştığı fotoğraflarla kendisinden söz ettirir oldu. 

PRİSMA NASIL KULLANILIR?

Işık ve filtre gibi efektlerden ziyade sanatsal dokunuşlarla öne çıkan Prisma uygulaması fotoğraflar üzerinde eşsiz dokunuşlar yapmaya imkan vermesiyle etkileyeci görüntüler ortaya çıkarıyor. Uygulama çok basit ve kullanışlı. Cihazınıza indirdikten sonra fotoğrafınızı düzenleyen araçlar ve filtreleri uygulama kendisi yönlendiriyor. Size sadece sanatsal fotoğrafları eşinizle dostunuzla paylaşmak kalıyor.

PRİSMA NASIL İNDİRİLİR?

Prisma İos ve Android uygulama mağazalarında en üst sırada yer alan ücretsiz ibaresi ile yer alıyor.

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ