7. Sınıf Sosyal Bilgiler 2. Dönem 2. Yazılı Soruları

7. Sınıf Sosyal Bilgiler 2. Dönem 2. Yazılı Soruları
 • 17.04.2013

Sosyal Bilgiler 7. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı sorularını sınavlara hazırlanmanız için sayfamıza ekledik. Okullarda ikinci dönemin ikinci  yazılıları başladı. Yoğun bir yazılı döneminin ortasına geldik. Artık okulların tatili de yaklaşmaya başladı, 2. Yazılılardan sonra iyice tatil moduna girmeye başlayacağız. Haziran ayında karnenizde iyi notlar görmek istiyorsanız mutlaka 2. Yazılılara iyi çalışmalısınız. Bizler de 2013 yılı 7. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı Sosyal Bilgiler sorularına sayfamızda yer vererek öğrencilerimize yardımcı olmayı düşündük. Bu sayfada aşağıdaki linklere tıklayarak 7. Sınıf Sosyal Bilgiler dersi 2. Dönem 2. Yazılı sorularını indir yükle yaparak word belgesi olarak bilgisayarınıza indirip yazılılara hazırlık yapabilirsiniz.

Yazılı sorularının yeterli olması için 5 tane farklı yazılı sorusu ekledik, tıklayarak indirebilirsiniz.

7. Sınıf Sosyal Bilgiler 2. Dönem 2. Yazılı Soruları :

Değerli öğrencilerimiz 2. Dönem sonunda daha iyi bir karne için özellikle bu ikinci yazılılara dikkat etmeniz lazım, iyi çalışmanız gerekiyor.

Siz değerli öğrencilerimize Sosyal Bilgiler dersi için 2. Yazılı soruları ve cevaplarını sayfamızdan paylaştık. Bu Sosyal Bilgiler yazılı sorularının aynısı sizin yazılınızda da çıkacak diye bir kural yok, olamaz. Sosyal Bilgiler yazılı sorularını paylaşmamızdaki amacımız size, çalışmanıza yalnızca kaynaklık etmektir. Haliyle  ders notlarınıza daha çok çalışın. 7. Sınıf Sosyal Bilgiler 2. Dönem 2. Yazılı soruları hakkında yorumlarınızı aşağıdan bizlerle paylaşmayı unutmayın. Soruları indiremezseniz, aşağıdan hemen bilgi verin, hatayı düzeltelim. 2. Yazılıda hepinize başarılar çocuklar. Eokul-meb.com

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. ayça dedi ki:

  çok kötüydü işime yaramadı :((

 2. zeynep dedi ki:

  arkiler!! açılması için microsoft powerpointin olması gerek SD: attım nerden biliym yaww

 3. Emirhabıos dedi ki:

  çok iyi

 4. Gizem :) dedi ki:

  Kardesim telefondan giriyorum nereye indireceğim hiç yardımcı olmadınız hiç teşekkür etmem -,-
  Keske site üzerinde gösterilseydi …

 5. DDDJJJ dedi ki:

  İŞŞALLAH 100 ALIRIM SİZE DE BAŞARILAR

 6. ertan dedi ki:

  Sorular nerede?

 7. ertan dedi ki:

  Bir şey soracam sorular nerede

 8. rabia dedi ki:

  Slm sorular nerde :-( :-( :'(

 9. İdil dedi ki:

  Çok teşekkür ederim,bunlar çok işime yaradı ama yaptıktan sonra cevap anahtarı olmadığı için kontrol edip yanlışlarımı göermiyorum lütfen cevapları da ekler misiniz şimdiden teşekkürler.

  1. rabia dedi ki:

   Selam sorular nerde :-(

 10. merve dedi ki:

  100 alırsam allah kerim

 11. merve dedi ki:

  işallah yazılıdan 100 alırım………….

  1. emircan dedi ki:

   sorular nerde

YORUM YAZ