6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 3. Yazılı Soruları

6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 3. Yazılı Soruları
 • 13.01.2013

Sosyal Bilgiler 6. Sınıf 1. Dönem 3. Yazılı sorularını sizler için sayfamıza ekledik. Okullarda ilk dönemin sonuna geldik. 2016 2017 eğitim öğretim yılı 24 Ocak’ta sona erecek. Artık son yazılılar yapılacak. Bizler de 2013-2014 6. Sınıf 1. Dönem 3. Yazılı Sosyal Bilgiler sorularını paylaşarak öğrencilerimize yardımcı olmak istedik. Bu sayfadan aşağıdaki linklere tıklayarak 6. Sınıf Sosyal Bilgiler dersi 1. Dönem 3. Yazılı sorularını indir yükle yaparak word belgesi olarak bilgisayarınıza indirip çalışabilirsiniz.

Örnek yazılı sorularının çok olması için 5 tane ayrı yazılı sorusu ekledik.

Sevgili çocuklar 1. Dönem sonunda karnelerinizde iyi notlar görmek istiyorsanız özellikle son yazılılara iyi çalışmanız gerekmektedir.

6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 3. Yazılı Soruları :

Sizler için Sosyal Bilgiler dersi için 3. Yazılı soruları ve cevaplarını sayfamızdan paylaştık. Bu Sosyal Bilgiler yazılı soruları birebir sizin yazılınızda da çıkacak diye bir kural yok. Paylaşılan Sosyal Bilgiler yazılı sorularının amacı sadece sizin çalışmanıza kaynaklık etmesidir. Dolayısıyla ders notlarınıza daha çok çalışın. 6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 3. Yazılı soruları hakkında yorumlarınızı aşağıdan bizlerle paylaşmayı unutmayın. Soruları indiremezseniz, aşağıdan hemen yazın düzeltelim. 3. Yazılıda hepinize başarılar çocuklar. Eokul-meb.com

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. elif dedi ki:

  guzel ve kolay

 2. Buse dedi ki:

  Yaa sorular açılmıyor bana kim yardım edecek nee olur??????
  yazana çoookk tşk :D

 3. elif beycan dedi ki:

  yükleyemediğim için açılmadı ya :(

 4. aleyna dedi ki:

  of indirme yüzünden olmuyor ./

  1. tuncay dedi ki:

   sen şafakın sevgilisimisin

 5. sude dedi ki:

  bir kere de indirmeden çok güzel bir şekilde anlatsanız şaşarız yahu

 6. begüm kantarcı dedi ki:

  sorular çok güzel ve kolay hiç bu kadar kolay sorular görmemiştim

YORUM YAZ