5. Sınıf Fen ve Teknoloji 2. Dönem 2. Yazılı Soruları

5. Sınıf Fen ve Teknoloji 2. Dönem 2. Yazılı Soruları
 • 16.04.2013

Fen ve Teknoloji 5. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı sorularını sınavlara hazırlanmanız için sayfamıza ekledik. Okullarda ikinci dönemin ikinci  yazılıları başladı. Yoğun bir yazılı döneminin ortasına geldik. Artık okulların tatili de yaklaşmaya başladı, 2. Yazılılardan sonra iyice tatil moduna girmeye başlayacağız. Haziran ayında karnenizde iyi notlar görmek istiyorsanız mutlaka 2. Yazılılara iyi çalışmalısınız. Bizler de 2013 yılı 5. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı Fen ve Teknoloji sorularına sayfamızda yer vererek öğrencilerimize yardımcı olmayı düşündük. Bu sayfada aşağıdaki linklere tıklayarak 5. Sınıf Fen ve Teknoloji dersi 2. Dönem 2. Yazılı sorularını indir yükle yaparak word belgesi olarak bilgisayarınıza indirip yazılılara hazırlık yapabilirsiniz.

Örnek yazılı sorularının yeterli olması için 5 tane farklı yazılı sorusu ekledik, tıklayarak indirebilirsiniz.

5. Sınıf Fen ve Teknoloji 2. Dönem 2. Yazılı Soruları :

Değerli öğrencilerimiz 2. Dönem sonunda daha iyi bir karne için özellikle bu ikinci yazılılara dikkat etmeniz lazım, iyi çalışmanız gerekiyor.

Siz değerli öğrencilerimize Fen ve Teknoloji dersi için 2. Yazılı soruları ve cevaplarını sayfamızdan paylaştık. Bu Fen ve Teknoloji yazılı sorularının aynısı sizin yazılınızda da çıkacak diye bir kural yok, olamaz. Fen ve Teknoloji yazılı sorularını paylaşmamızdaki amacımız size, çalışmanıza yalnızca kaynaklık etmektir. Haliyle  ders notlarınıza daha çok çalışın. 5. Sınıf Fen ve Teknoloji 2. Dönem 2. Yazılı soruları hakkında yorumlarınızı aşağıdan bizlerle paylaşmayı unutmayın. Soruları indiremezseniz, aşağıdan hemen bilgi verin, hatayı düzeltelim. 2. Yazılıda hepinize başarılar çocuklar. Eokul-meb.com

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. irem dedi ki:

  ben bir türlü açamadım

 2. tuğba dedi ki:

  çok güzel sınavdan 100 aldım

 3. eda dedi ki:

  ne olur açın yarın sınavım var atatürk ilköğretimden

 4. eda dedi ki:

  lütfen açın

 5. Atakan Pazar dedi ki:

  MRb,

  Çok güzel yanlız neden cevapları yok.Tşk.

  1. eda dedi ki:

   sana bir şey söylicem sen nasıl açtın soruları

  2. MİSAFİR dedi ki:

   bende bilmiyorum sen indirdin mi?

YORUM YAZ