YHT Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları Açıklandı

Yht yüksek hızlı tren bilet fiyatları açıklandı hakkında bilgi kısaca

Ankara-İstanbul ve Anadolu’nun birçok yöresini birbirine bağlayacak olan YHT sefere başladı ve bilet fiyatları da açıklandı. İndirimli ve indirimsiz YHT bilet fiyatları haberimizde.

YHT’nin açılışına katılan Başbakan Erdoğan’ın açılışta yaptığı konuşmada Anadolu’ya ayak bastığımız ilk yıllardan itibaren bu topraklarda yaşamış büyükler anıldı. Mevlana, Hacı Bayram Veli gibi büyüklerimizin bu açılış ile birbirine daha çok yaklaştığı büyük hizmetin Türkiye’ye sunulduğunu belirten Erdoğan, Türkiye’ye yeni bir medeniyet inşa ettiklerini ifade etti. Açılışta böyle dev bir hizmetin açılışını yaptığı için gururlu duruşu ile dikkat çeken Erdoğan bu hizmet ile Türkiye’yi daha güzel günlerin beklediğini söyledi.

ÖNÜMÜZE ENGELLER ÇIKARDILAR

Erdoğan Marmaray ile ilgili tartışmalara değindi. Marmaray’ı Demirel’in projesi olarak gösteren cumhurbaşkanı adayına adaylardan biri diye seslendi. Marmaray’ın temelini atanın da açılışını yapanın da kendi partisinin hükümeti olduğunu vurgulayan başbakan gelişmek için attıkları adımların önünde durulduğunu ifade etti. Bu noktada yine darbecilerden, emniyet ve yargı güçlerinden şikayet eden Erdoğan, Allah’ın yardımı ve milletin desteğini arkalarına alarak yaptıkları büyük yatırımlardan bahsetti. 2023 hedefine tekrar dikkat çekmeyi de unutmadı. Millete teşekkürle konuşmasını devam ettirirken cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de milletinin paralel yapı ve kumpaslarla kendisine oyun kuranlara cevabını vereceğini ifade etti.

PARALEL YAPI İLE MÜCADELEYE DEVAM

Erdoğan cumhurbaşkanlığı seçimlerinin yapılacağı gün olan 10 Ağustos’ta halkın da takdiri ile cumhurbaşkanı seçilme konusunda oldukça iddialı. Türk halkının desteği ile yeni bir unvan kazanmayı planlayan başbakan paralel yapıdan da söz etti. Paralel yapı ile mücadeleye devam edileceğinin sinyallerini vererek milli güvenliğin tehlikede olduğunu söyledi.

Ekmeleddin İhsanoğlu’nun Marmaray’ın Demirel’in projesi olduğuna yönelik söylemlerine de açılışta cevap verdi. Türkiye’nin en zor şartlarında en zor temeller üzerine kurulan Marmaray’ı kendi hükümetinin yaptığının altını çizen başbakan, yüksek hızlı treni de hizmetlerine eklediklerini belirtti.

1 HAFTA ÜCRETSİZ

Yüksek hızlı tren 1 hafta süre ile halka ücretsiz hizmet verecek. 1 haftalık süre pazar günü akşamı sona erecek.

 

YHT Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları Açıklandı Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.