YGS Sınav Yerleri 2013

2013 YGS Sınav Yerleri Açıklandı

ÖSYM: YGS Giriş Yerleri 14 Mart Perşembe Günü açıklandı

2013 YGS sınav Belgesi Çıktı Al, YGS Sınav Giriş Yerleri ÖSYM 2013 , YGS Sınav yerleri

YGS giriş yerlerini adaylar 14 Mart Perşembe gününden itibaren öğrenmeye başladı. 2013 YGS giriş belgelerini adaylar ÖSYM’nin aday işlemleri sisteminden T.C kimlik numaraları ve ÖSYM aday şifreleri ile girerek çıktı alabileceklerdir. Renkli ya da Siyah-Beyaz YGS giriş belgesi her ikisi de kabul edilebilecek. YGS giriş yerinizi öğrenmek ve 2013 YGS giriş belgesini çıkartmak için aşağıdan aday işlemleri butonuna tıklayarak açılan sayfadan giriş yapabilirsiniz…

Aday İşlemleri Sistemi Doğrudan Giriş İçin Tıklayın

Sayfa Aşağıda Açılacaktır Yoğunluktan Geç Açılıyor Lütfen 30 Saniye Kadar Bekleyin

  2013 YGS Giriş Yerleri Sorgulamak İçin Girişten Sonra 2013 ÖSYS Seçin Öğrenin

2013 YGS Sınava Giriş yerleri ösym , ÖSYM YGS sına yerleri , ÖSYM sınav giriş yerleri ais.osym.gov.tr

2013 YGS Sınav Yerleri Açıklanmıştır.

Belgenin ön ve arka yüzünde ÖSYM’nin belirlediği bilgiler dışında herhangi bir yazı, resim veya işaretin bulunmaması uyarısında bulunuldu. Sınava giriş belgesini yanında bulundurmayanadaylar sınava alınmayacak.

Adayların sınava girebilmeleri için 2013-YGS Sınava Giriş Belgesi’nden başka fotoğraflı ve onaylı özel kimlik belgelerini de yanlarında bulundurmaları gerekiyor. Nüfus cüzdanı, pasaport, zorunlu askerlik görevini ifa eden er/erbaşlar ile askeri öğrenciler için askeri kimlik belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar özel kimlik belgesi olarak kabul edilecek.

2013-YGS, 24 Mart Pazar günü yapılacak.

ÖSYM

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.