Yetenek Sizsiniz Türkiye Finale Kalanlar 11 Mart 2013

2013 yılı Yetenek Sizsiniz Türkiye finale kimler kaldı. Büyük ödülün sahibi kim olacak? Yetenek Sizsiniz Türkiye birincisi kim oldu? 10 Mart 2013 finali şampiyonu kim olacak, Yetenek sizsiniz kazanan yarışmacı, yetenek sizsiniz Türkiye finale kalanlar 2013

Yetenek Sizsiniz Türkiye büyük final için nefesler tutuldu. 11 Mart 2013 Pazartesi akşamı yapılacak muhteşem final gecesi ile kazanan belli olacak. Dün akşam yapılan son yarı final ile belirlenecek 3 finalist yarışmacının ardından finale kalan yarışmacılarla birlikte bu akşam için yarışmacı sayısı 21 oldu.

Yetenek Sizsiniz Türkiye kim birinci oldu?

Yetenek Sizsiniz Türkiye finalde 21 yarışmacı yarışacak!

İşte detaylar :

Yetenek Sizsiniz Türkiye Finalde Kim Kazandı Ve Birinci Oldu 12 MartYetenek Sizsiniz Türkiye maratonunda sona gelen 20 birbirinden yetenekli yarışmacı final gecesi birbirlerini yenmek için yarışacaklar. Star TV kanalında bu sezon reyting sıralamalarını alt üst eden yarışma programı Yetenek Sizsiniz Türkiye’de son bölüm 10 Mart 2013 Pazar akşamı yayınlanacak.

Yetenek Sizsiniz Finali İzle Videosu 11 Mart 2013 Yetenek Sizsiniz Finali Kim Kazandı Yetenek Sizsiniz Final 11.03.2013, 11 Mart Yetenek Sizsiniz finali 1. kim oldu

Şampiyon bu akşam belli oluyor!

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2013 Büyük Ödül

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının şampiyonu Türkiye’nin en yetenekli yarışmacısı olmanın yanı sıra tam 250 bin liralık büyük ödülün de sahibi olacak.

İşte Final Yarışmacıları;

 1. Abidin Yurdakul
 2. Barmen Ali Alkan Çömlek
 3. Atalay Demirci
 4. Murtaza Mirağazade
 5. Fire Storm
 6. İrem Okyay’ın sevimli köpeği Cash
 7. Grup Kaşıks
 8. Nahit Yılmaz
 9. Hacivat Karagöz
 10. Family grup
 11. Hakan Çankaya
 12. Game of Gölge
 13. Baha Bayırlı
 14. Tekin Doğan
 15. Sertaç Yay
 16. Kıvanç ve Burak kardeşler
 17. Kemal Zeydan
 18. Berna Canbeldek
 19. Sedat Çalımlı
 20. Hakan Akdoğan
 21. Grup Dir

Bilgi Notu:

Yetenek Sizsiniz Final Sonucu 21 yarışmacı bugüne yetişmediğinden 11 Mart 2013 Pazartesi günü yapılacak ikinci final ile belli olacak!

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin bu sezon ki şampiyonunu yine siz izleyenlerin SMS’leri belirleyecek.

Eğer siz de favori yarışmacınızı desteklemek istiyorsanız, yarışmacınızın adını yazıp ÖRN: ‘GRUPDIR’ yazıp ‘1890’e SMS atmanız yeterli.

Yetenek Sizsiniz Final Sonucu, sizce kim 1. olacak aşağıdan yorumlarınızı hemen yazabilirsiniz …

15 yorum

 1. atalay demirci türkiye 1.si adam Çünkü adam en azından çok komil ama Baha BAYIRLI sevimli diye kazanmasını istiyorsunuz.Ama en güzel ve en komik Atalay DEMİRCİ’dir.

 2. Arkadaşlar bence Atalay DEMİRCİ birinci olmalı.Çünkü adam en azından çok komil ama Baha BAYIRLI sevimli diye kazanmasını istiyorsunuz.Ama en güzel ve en komik Atalay DEMİRCİ’dir.

  • atalay demirci türkiye 1.si adam Çünkü adam en azından çok komil ama Baha BAYIRLI sevimli diye kazanmasını istiyorsunuz.Ama en güzel ve en komik Atalay DEMİRCİ’dir.

 3. bence ilk beşte ; baha bayırlı , kıvanç ve burak kardeşler,atalay demirci, abidin yurdakul… bunlar olck gbi gelioo ama baha, kıvanç ve burak kessssin!! olckk …. bn baha ve kıvanç burak diom bu iksi ilk 2 kesin!!! :D :)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.