Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincisi Finali : Burak KIVANÇ

Yetenek sizsiniz final birincisi Burak KIVANÇ Oldu. 2014 yılı Yetenek Sizsiniz Türkiye finalini kim kazandı bilgisi Büyük ödülün sahibi kim oldu? Yetenek Sizsiniz Türkiye birincisi kim oldu? 2014 finali şampiyonu kim, Yetenek sizsiniz kazanan kim birinci oldu yarışma devam ederken bu sayfada olacak.

Yetenek Sizsiniz Birincisi Burak KIVANÇ Oldu

İşte Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin Şampiyonu!

Yetenek Sizsiniz Türkiye büyük final için heyecan son deminde. 24 Şubat 2014 Pazartesi akşamı yani bu akşam yapılacak muhteşem yetenek sizsiniz final gecesi ile kazanan belli oluyor.Türkiye’nin gizli kalmış yeteneklerini ortaya çıkaran ve ekranların izlenme rekorları kıran yarışma programı Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin bu sezon ki şampiyonu  siz izleyenlerin gönderdikleri SMS’ler doğrultusunda bu akşam belli olacak.

Yetenek Sizsiniz Kazanan : Burak KIVANÇ

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin bu sezon ki şampiyonunu yine siz izleyenlerin SMS’leri belirleyecek. SMS’ler sonucu kazanan yarışmacı bu akşam ilan edilecek ve bu sayfada olacak.

 Yetenek Sizsiniz Turkiye

Star TV ekranlarında yayınlanan Türkiyenin en büyük yetenek yarışması Yetenek sizsiniz Türkiye 24 Şubat finali yapılıyor, Yetenek sizsiniz Türkiye 2014 Şubat Finali kim kazandı.

Yetenek sizsiniz Türkiye 25 Şubat 2014 1. Kim oldu? Yetenek sizsiniz Türkiye’nin 5. Sezon finali yapıldı 4 gün sürecek olan yarışma salı günü sonlandırılacak ve Yetenek sizsiniz Türkiye’yi kimin kazanacağı belli olacak haberin devamını bizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

Yetenek Sizsiniz Finali İzle Videosu 2014 Yetenek Sizsiniz Finali Kim Kazandı Yetenek Sizsiniz Final 2014, 24 Şubat Yetenek Sizsiniz finali 1. kim oldu

Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincisi Burak KIVANÇ

Alp Kırşan Sırasıyla finale kalan yarışmacıların sırayla fikirlerini aldı Alp Kırşan bu sene Yetenek Sizsinize renk kattı  Acun Ilıcalı 2014 Yetenek sizsinizin finale Kalan 2 isim açıkladı o isimler şunlar  Yetenek Sizsiniz Türkiyede İlk 2 Giren İsimler 1 isim  Emre Erdin  Zeka küpü Yaparak tüm  Türkiyeyi kendine hayran bıraktı gözü kapalı zeka küpü yaptı 2. İsim ise Burak Ve kıvanç  ilizyon göstersi yaptılar ve  ilizyon gösterileri harikaydı  cam masadan bozuk paraları masıyı kırmadan camın altından geçirdiler  ve salondan alkış tufanı koptu   oldu  iki isim arasında sms yaptılar ve birinci  ise BURAK VE KIVANÇ OLDU birincilin ardından Aacun Ilıcalı Emmre Erdim’e biliyorsun 2. ye ödül yok ama ben sana ödül vermek istiyorum dedi Ve ben seni ve aileni Dominik cumhuriyetine davet ediyorum sevdiklerinle beraber gelip Dominik cumhuriyetinde tatil yapabilirsin dedi  buna Emre Erdim çok mutlu oldu

Yetenek Sizsiniz Türkiye Finali Birincisi

24 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye final bölümü ile alakalı edindiğiniz bilgi ve tüyoları aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yetenek sizsiniz finali izle 24 Şubat 2014, yetenek sizsiniz birinci kim oldu, yetenek sizsiniz Türkiye kim kazandı birincisi bu akşam belli oluyor.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2014 Büyük Ödül Kimin Olacak

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının şampiyonu Türkiye’nin en yetenekli yarışmacısı olmanın yanı sıra tam 500 bin liralık büyük ödülün de sahibi olacak 

2014 Yetenek Sizsiniz Final Sonucu  Burak Kıvanç Birinci Olmayı Hakketti mi ? Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.