YDS Başvuruları Son Gün Ne Zaman

Yds başvuruları son gün ne zaman hakkında bilgi kısaca

YDS başvuruları için son gün 22 Temmuz,yani bugün. Adayların bugün içinde 23.59’a kadar başvuru şansları devam ediyor. Sınav başvuru süresi uzatılmayacak. Sınav tarihi ise 7 Eylül 2014.

Sınava katılmak isteyen kişilerin aday başvuru formunu doldurmaları gerekiyor. Bunun için de ÖSYM’nin online olarak yayınladığı kılavuzun incelenmesinde fayda var. Başvuru formu ise ÖSYM’nin internet adresi olan www.osym.gov.tr ‘de bulunuyor.

Ayrıca bir kılavuz basılmayacak ve dağıtılmayacak. Bu nedenle adayların sınavla ilgili tüm sorularının cevapları için internette yayınlanmış kılavuzu incelemeleri gerekiyor. Sınav sonuçlarının nasıl kullanılacağı, sınav ve değerlendirmesi ile ilgili tüm bilgiler bu kılavuzda yer alıyor.

Bunun yanında İcra Müdür ve İcra Müdür Yadımcılarını Seçme Sınavı için internetten yapılan başvurular yarın saat 23.59’a kadar, KPSS Ortaöğretim/Önlisans için internetten yapılan kişisel başvurular 24 Temmuz Perşembe günü saat 23.59’a kadar, STS Tıp Doktorluğu ve STS Diş Hekimliği Sonbahar Dönemi internetten kişisel online başvuruları da 25 Temmuz Cuma günü saat 23.59’a kadar devam edecek.

 

YDS Başvuruları Son Gün Ne Zaman Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.