Valiler Kararnamesi 3 – 4 Ağustos 2013 Yeni Valiler

Valiler kararnamesi 03.08.2013, Valiler kararnamesi ve yeni görev yerleri 3 Ağustos 2013

3 Ağustos 2013 tarihli resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren valiler kararnamesine göre valilerin yeni görev yerleri belli oldu. 3 Ağustos 2013 tarihli Valiler Kararnamesi şu şekilde :

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, hükümetin tertiplediği valiler kararnamesi’ni resmi gazetede yayınladı. 22 kişilik Valiler Kararnamesi’nde İstanbul, Ankara ve İzmir valileri bulunmazken, Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah ile Bursa Valisi Şahabettin Harput merkeze çekildi

7 VALİ MERKEZE ALINDI

Bugün yayınlanan yeni Valiler Kararnamesi gereğince; Bursa Valisi Şahabettin Harput, Trabzon Valisi Recep Kızılcık, Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, Aydın Valisi Kerem Al, Giresun Valisi Dursun Ali şahin, Bayburt Valisi Hasan İpek, Hakkari Valisi Orhan Alimoğlu merkeze atanan isimler olarak dikkat çekti.

VAN VALİSİ BURSA İLİNE ATANDI

Kararnamede buluunan diğer isimler arasında Van Valisi Münir Karaloğlu Bursa’ya, Konya Valisi Aydın Nezih Doğan Van’a, Artvin Valisi Necmettin Kalkan Hakkâri’ye, Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız Aydın’a, İskenderun Kaykamamı Ali İhsan Su Artvin’e, Ankara Vali Yardımcısı Mehmet Oduncu Osmaniye’ye, İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Necmettin Kılıç Niğde’ye, Amasya Valisi Abdil Celil Öz Trabzon’a, İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşaviri Mükerrem Ünlüer Bayburt’a, Kayseri Melikgazi Kaymakamı Hasan Karahan Giresun’a vali olarak yeni görev yerlerin atandılar.

2 yorum

  1. Allah çok büyük,ben burada devletin parasını ceplerine indirip zimmet yapan baştaKonya valisi olan zatı muhterem hakkında Yargıtay nezdinde yargılanmasını sağladığım için beni Nevşehir’e Şb.Müdürü olarak tayin ettiren valinin tayinini Van’a çıkarmışlar.Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.gerçi daha çok ileride çıkacak inşallah göreceğim ama acaba bu vali Allah’ın karşısına cebine indirdiği devletin parası ile nasıl çıkacak bunu hiç düşünüyormu.Gerçi bunu düşünse o işi yapmazdı.Allah’a hamd olsun ben hiç bir zaman devletin parasını birileri gibi yemedim,bunun için mücadele ettim benim 37 yıl sonra tayinimi çıkardılar.Bunu yapanları Allah’a havale ediyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.