Üstün Başarı Belgesi Nasıl Alınır Kimlere Verilir

Üstün Başarı Belgesi Nasıl Alınır Kimlere Verilir
 • 02.06.2017

Okulun son günlerinin yaklaştığı şu zamanda başta ilkokul ve ortaokul öğrencileri olmak üzere birçok kişi onur belgesi nasıl alınır ya da onur belgesi kimlere verilir şeklinde bize yazıyorlar. Eokul-meb.com olarak öğrencilerimize bu konuda bilgi verme ihtiyacı duyduk. Peki üstün başarı belgesi ya da başarı belgesi belgesi nasıl alınır :

Sevgili öğrenciler başarı belgesi ya da üstün başarı belgesi almak tamamen ders notlarınıza bağlı bir durumdur. Dilerseniz tek tek açıklayalım.

ustunbasaribelgesi

Başarı Belgesi Kimlere Verilir

Üç eğitim öğretim yılının her bir döneminde üst üste Teşekkür Belgesi veya dönemlerin herhangi birinden ya da birkaçından takdir belgesi, diğerlerinden teşekkür belgesi alanlar Başarı Belgesi alırlar.

Üstün Başarı Belgesi Kimlere Verilir

Eğer ki üç eğitim-öğretim yılının her döneminde üst üste takdir belgesi alırsanız üstün başarı belgesi almaya hak kazanırsınız.

Bu makalemizde öğrencilerimize üstün başarı ya da başarı belgesi kimlere verilir, üstün başarı belgesi nasıl alınır hesaplama var mı yok mu bu konuda bilgiler aktardık.

Onur Belgesi Kimlere Verilir Nasıl Alınır Konusu İle İlgili Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. İbrahim Göktuğ VAR dedi ki:

  Bize 4. Sınıfta hiç taktir teşekkür vermediler fakat bizden önce ve sonraki senelerde herkese verdiler. Buda yetmezmiş gibi bir de ben 8e geçiyorum 5.-6.-7. Sınıflarda hep taktir aldım . Elimde 6 taktir ,0 teşekkür var fakat banada üstün başarı belgesi vermediler sorduğumda ise bu sene o belgelerden milli eğitim vermiyor dediler yok böyle saçmalık olmaz.

  1. Mahmut Kemal dedi ki:

   Aynen kardeşim bizde aynı durumdayız

 2. Türkan dedi ki:

  Kızımda 4 sınıftan 6 sınıfaka dar takdir belgesi aldı toplam 6 tane ama üstün başarı belgesi vermediler

  1. Nisa dedi ki:

   Teyzem 5. Sınıftan 8.sınıfa kadar orta öğretim boyu kesintisiz takdir alındığında veriliyor diye biliyorum bende öyle oldu çünkü

   1. Zeliha dedi ki:

    Bende bugun sordum mudur beye kizim 5.siniftan beri takdir aldi simdi 8.sinif neden gecen donem belge almadi die malesef 6 .7. 8. Sinif toplami olmasi lazimmis

 3. Ceren kara dedi ki:

  Ben 7 inci sınıfA kadar takdir aldım bu sene 8 e geçecm ama üstü. Başarı belgesi almadim

  1. hüseyin dedi ki:

   aynen bende banada vermediler

 4. 1 5 6 7
YORUM YAZ