Ulan İstanbul Dizisi Konusu

Ulan İstanbul Dizisi Konusu hakkındaki yazımızı sizler için hazırladık.

Kanal D ekranlarında başlayacak olan ve başrollerini Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu ve Alptekin Serdengeçti’nin paylaştığı, Zeynep Kankonde, Beyti Engin, Gökhan Niğdeli, Bahadır Hakim, Ayta Sözeri, Can Bartu Aslan ve Zihni Göktay’ın paylaştığı, yapımcılığını D yapımın üstlendiği Ulan İstanbul dizisi 23 Haziran pazartesi günü başlayacak, 20.00’da kanal d ekranlarında olacak.

Heyecanlı konusu ve kuvvetli oyuncu kadrosu ile bu yaz sezonuna damgasını vuracak olan dizi İstanbul’da yolları kesişen 5 insanın soygun hikayesini anlatıyor. Popstar olma hayalleri ile İstanbul’a gelen Yaren’in istediği olmaz ve zorlu koşullarda pavyona düşer. Kurtulmak için uğraşırken çete lideri Kandemir ile tanışırlar ve ekibe dahil olur.

İstanbul’daki bir çetenin liderliğini yapan Kandemir kendi yetiştirdiği ekip ile beraber soygunlar düzenlemektir ve bu ekibi birbirine dostluk bağlar.

Ekibin her üyesi İstanbul’a kendi hayatlarından bıkıp gelmişlerdir. Hayatta her zaman kaybeden Kandemir, yetimhaneden kaçan Ferdi ve Karlos kardeşler, popstar olma hayalleri kuran Yaren, okulundan atılan zekasını hacker’lık yaparak değerlendiren Bahadır ile oyunculuk peşinde koşan Derya’dan oluşur bu ekip. Hepsi beraber tek çatı altında, her günlerini ayrı bir serüven ile geçirirler.

indir

Ulan İstanbul Dizisi Konusu hakkında yorum yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.