Türkiye Macaristan Maçı Hangi Kanalda 26 Mart 2013

Ya tamam ya devam niteliğinde nefes kesecek Türkiye Macaristan maçı bu akşam saat 20:30’da canlı yayınla ekranlara geliyor. Bu maçta millilerimize mutlak 3 puan gerekiyor. Peki Türkiye Macaristan maçı hangi kanalda ? İşte detaylar:

Türkiye ile Macaristan A milli takımları bu akşam saat 20:30’da İstanbul Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadında kozlarını paylaşacak. 2014 Dünya Kupası elemeleri yolunda kilit maçlardan biri olma özelliği taşıyan bu karşılamayı Star TV canlı yayınla ekranlara getirecek.

Türkiye Macaristan maçı hangi kanalda , Türkiye Macaristan maçı saat kaçta 26 Mart 2013 , Türkiye Macaristan milli maç hangi hangi kanalda 26.03.2013

machangikanalda

Türkiye Macaristan Maçı Hangi Kanalda

Türkiye Macaristan maçı bu akşam saat 20:30‘da Star TV‘den naklen yayınlanacak. Maçı izlemek isteyen futbolseverler bu maçı aynı zamanda Star HD kanalından da takip edebilirler. Türkiye Macaristan hangi kanalda

Türkiye Mutlaka Kazanmak Zorunda

A Millilerimiz bu maçta mutlaka 3 puan almak zorunda. Türkiye’nin bu maçı kazanmasının haricinde grubun diğer önemli karşılaşmasında Hollanda’nın da Romanya’yı mağlup etmesini bekleyeceğiz. Eğer senaryo bizim istediğimiz şekilde cereyan ederse Hollanda grup liderliğini büyük ölçüde garantilemiş olacak. En iyi 2. olarak gruptan çıkmaya çalışacak olan Macaristan ve Romanya’nın 10’ar; Türkiye’nin ise 9 puanı olmuş olacak. Tabi bu hesaplar tamamen bizlerin istediği senaryo.

Yukarıdaki senaryonun aksinin gerçekleşmesi durumunda Türkiye’nin grupta işi bir hayli zora girmiş olacak.

Sizce Türkiye Macaristan’ı Bu Akşam Yenebilir mi ? Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz …

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.