Türkiye Andorra Maçı Ne Zaman Hangi Kanalda

Umutların azaldığı bir maç Türkiye Andorra maçı hangi kanalda saat kaçta, Türkiye Andorra milli maçı ne zaman ? 2014 yılında Brezilya’da yapılacak olan Dünya Kupası için pek umudumuz kalmasa da futbol federasyonun Abdullah Avcı ile yollarını ayırıp aynı zamanda Galatasaray’ı da çalıştırmakta olan Fatih Terim’le anlaşması o küçük ihtimal için umudumuzu artırmışa benziyor.

Geriye sadece dört maç kalmasına rağmen Fatih Terim’in gelişiyle oyuncularda ve Türk halkında ayrı bir heyecan var. Elemelerde bu günlere gelene kadar hangi maçları oynadık ve nasıl bu duruma geldik? sorusuna gelecek olursak.

Türkiye Andorra maçı hangi kanalda 6 Eylül 2013, Türkiye Andorra maçı ne zaman saat kaçta 06.09.2013

Büyük umutlarla başlayan ve Hollanda ile birincilik mücadelesi şeklinde geçmesini beklediğimiz eleme grubuna hiç de iyi başlamamıştık. Hollanda mağlubiyeti ile başlayan gruplarda, ikinci maçta Estonya’yı 3-0 yenmemize rağmen moraller düzelmeye yetmemişti. Romanya maçı ile çatlak sesler artmaya başladı çünkü evimizde Romanya’ya 1-0 yenildik. Basının ve halkın tepkisine yok açan Abdullah Avcı, tüm bunlara rağmen Macaristan maçını işaret etmiş ancak o maçtan da beklediğini bulamamıştı.3-1 kaybedilen maçın ardından gelen Andorra galibiyeti ölü toprağını üzerimizden almaya yetmedi. İstanbul’daki Macaristan maçında alınan bereberlik ise hep umutlarımızı hem de Abdullah Avcı’nın kredisini tüketmeye yetti.

Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri D Grubu’ndaki sıradaki rakibi Andorra, 4 Eylül’de Kayseri’ye geldiler. 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri D Grubu’ndaki rakibimiz Andorra ile 6 Eylül 2013’te karşı karşıya geleceğiz. Türkiye Andorra maçı saat 21:00’de Star TV’den yayınlanacak.

Şuan milli takımın başında tarihinde ve künyesinde sayısız başarılar barındıran “İmparator” lakaplı Fatih Terim var.  Amaç önümüzdeki 4 maçı da alıp rakiplerin puan kayıplarını beklemek. Zor ama imkansız olmayan bu umut için millilerimiz ter dökecek.

Fatih Terim yönetiminde ilk maç 6 Eylül Cuma günü Andorra’da oynanacak. Aday kadrosu da belli olan milli takımda tek amaç galibiyet.

Sizce Türkiye Andorra Maçının Sonucu ne Olur ? Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.