Türkiye Andorra Maçı Hangi Kanalda 6 Eylül 2013

Artık nefesler tutuldu. Milli takımımız çok az umudu kalsa da Fatih Terim önderliğinde mucize yolculuğuna bu akşam çıkıyor. Türkiye Andorra maçı hangi kanalda yayınlanacak ? Son 4 maçı da kazanması bile yetmeyen millilerin bir kulağı da Romanya-Macaristan maçında olacak. Rakipleri olan bu iki takımın maçında bir beraberlik ümitlerimizi biraz daha artıracak. Peki Türkiye Andorra maçı hangi kanalda saat kaçta işte detaylar :

Türkiye Andorra Bu Akşam Saat 21:00 Star TV‘de

Abdullah Avcı yönetimde başlayan Dünya Kupaları Eleme grubunda işler hiç de iyi başlamadı. Grup birinciliği hedefiyle başlayan serüvende üst üste alınan puan kayıpları sonucunda takıma kurtarıcı olarak Fatih Terim getirildi. Andorra Türkiye milli maçı hangi kanalda 6 Eylül 2013

2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri D Grubu’ ndaki A Milli Futbol Takımımız Andorra ile 6 Eylül 2013 ‘te karşılaşacak. Kayseri’de oynanacak maç Star TV’ den saat 21.00’ da naklen yayınlanacak.

Sizce Türkiye Andorra Maçının Sonucu Ne Olur ? Yorumlarınızı Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığı İle Hemen Paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.