Turkcell Numara Değiştirme

Turkcell Numaramı Nasıl Değiştirebilirim, Turkcell Numara Değiştirme Hakkında Bilgi

Tüm operatörlerin sunduğu numara değiştirme hizmeti Turkcel’de de mevcuttur. Turkcell hattı olan tüm kullanıcılar numaralarının 2  veya 4 hanesini değiştirme olanağına sahiptir. Bu işlem için, Turkcell İletişim Merkezlerine doğrudan başvurmak veya müşteri hizmetlerini aramak yeterli olacaktır. Bu demek oluyor ki numara değiştirmek için yeni bir hat satın almak gerekmiyor.

Turkcell Numara Değiştirme

Kullandığınız hat başkasının adına kayıtlı ise numara değiştirme işleminden şöyle yararlanabilirsiniz;

Hat kimin adına kayıtlı ise o kişiden alınan vekâlet belgesi ve kendi kimliğinizle birlikte bir Turkcell İletişim Merkezi’ne başvurmanız yeterlidir.

Bu işlem için, faturalı hatlarda KDV ve ÖİV dâhil olamak üzere yalnızca 8 TL ücret alınmaktadır.

Turkcell Numara Değiştirme İşlemi Hakkında Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

36 yorum

  1. Merhaba arkadaşlar ben numaramın son ıkı veya dort hanesini değiştirmek istiyorum ama hattım turkcell …..peki ben bunun için ek bir ücret ödemem gerekir mi ..ama ben ilk kez nmara degisikliği yapacam bana nolur yardm edınnn.. tesekkurler !! Nolur bana net ve kesin bir şey söyleyin

  2. Merhaba ben hat üzerinden telefon aldım. Simdi numaramı değistırmek istiyorum. Nasıl yapılıyor biri acil yardımcı olabilir mi. Daha hattımı alalı 2 ay oldu değiştrebilirmym.

  3. Merhaba, ben hattımın üzerine telefon ve kampanyadan yararlanarak konusma paketi ve internet olan kaçmaz ikili paketi aldım. taahütlü 24 ay . Numaramı değiştirdiğimde nolucak bunlar ? yada ek bil ücret ödemem gerekecek mi ?

  4. benim hattımın son hanesi 7505 bunu aradın sonu 0505 olan abone yok turkcele başvursam benim son 4 haneyi 0505 yapabilirlermi böyle bi işlem varmı yoksa kendilerinin verdğinumarayı mı almaya mecburum ????*

  5. aga ben bu isten birsey anlamadim benim numaramn sonu 6465ti 6467 yapmışlar ya ben o rakamların değişmesini istiyordum birdaha numara değiştirebilirmiyim ?

  6. merhaba benim hattım babamın üzerine hattı kendi üzerime alıp numaramında 4 hanesini değişyitmek istiyorum. bunun için babamn kimlik bilgilerinin yanımda olması yeter mi?

  7. Merhaba, acaba turkcell de rehberim deki kişiler sadece mesaj atsınlar ve arasınlar bana,.ancak rehberimde ki kayıtlı olmayanlar bana ulaşmasin. Öyle birşey var mı?

  8. merhaba benm su an kullandıgım hat ablamın uzerıne kayıtlı ve yurt dısında yasıyor numaranın son 4 hanesını degıstrmek ıstıyrm ama vekalet belgesı gerekıyor dıye duydum o olmasa degistıremem mı numarayı lutfen yardıncı olun.

    • Alakasi yok ablanin burda olmamasiyla ara musteri hizmetlerini ad soyad sorar ablaninkini soyle dogum tarihide ayni sekilde yani ablan gibi konusucaksin onun bilgilerini verceksin bukadar basit

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.