Türkçe Ortak Sınav Soruları ve Cevapları TEOG

Türkçe dersinden merkezi ortak sınav bugün yapıldı. Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi TEOG Türkçe Merkezi Ortak sınav soruları ve cevap anahtarı bu sayfada eokul-meb.com’da sizlerle olacak. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından TEOG Türkçe soruları ve cevapları birazdan aktarılacak. Kamuoyuna açıklanır açıklanmaz Türkçe ortak sınav soruları bu sayfada olacak.

teog türkçe

8.Sınıflar 1. Dönem Ortak Sınavları Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarı Yayınlandı Kitapçıklara Tıklayarak Bakabiliriniz.

  

DERSLER KİTAPÇIKLAR
Türkçe  A Kitapçığı    B Kitapçığı 
Matematik  A Kitapçığı   B Kitapçığı
Din Kültürü  A Kitapçığı   B Kitapçığı
Fen ve Teknoloji    A Kitapçığı   B Kitapçığı
İnkilap Tarihi  A Kitapçığı   B Kitapçığı
İngilizce  A Kitapçığı   B Kitapçığı

Aşağıdan Yaklaşık 2 Bin Tane Yorum Yazıldı, Sen de Hemen Okuyabilirsiniz.

Türkçe Dersi TEOG Merkezi Ortak Sınav Sorularını Hatırladıklarınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilir ve Okuyabilirsiniz.

Saat 09:00’da başlayan Türkçe ortak sınavı 40 dakika sürdü. Öğrenciler daha önce kendilerine bildirilen TEOG Türkçe ortak sınav konuları doğrultusunda soruları yanıtladılar. Türkçe Merkezi ortak sınav soruları ve cevap anahtarı ile Türkçe ortak sınav yorumları sayfamızda. Sevgili öğrenciler Merkezi Sistem Türkçe Ortak sınav soruları MEB tarafından açıklanır açıklanmaz sizlere duyuracağız. Aşağıdan TEOG Türkçe soruları hakkında yorumlarınızı ve hatırladığınız soruları hemen paylaşabilirsiniz.

TEOG Merkezi Türkçe Ortak Sınav Soruları ve Hatırladığınız Cevapları Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

8 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.