Trafi App Uygulaması Kullanımı ve Özellikleri

Trafi App uygulaması indir bilgisi ve Trafi App Uygulaması kullanımı özellikleri Hakkında Bilgi

Bahsi geçen Trafi App uygulaması toplu taşıma kullanan herkesin gündelik hayatta işine çok yarayacak bir uygulama. Bu sayede zamanınızı daha verimli harcayacaksınız ve duraklarda saatlerce süren bekleme işkencesinden kurtulacaksınız.

Trafi App Türkiye’de 15 Ocak 2014 itibariyle İos ve Android işletim sistemlerinde resmi olarak yayınlandı. Türkiye içinde tüm toplu taşımalara entegre olan bu uygulama gideceğiniz yerin adreslerini FourSquare üzerinden aratmanıza da imkan sağlamakta.

Litvanya’da uygulamanın 300bin civarı aktif kullancısı olsa da ülkemizde şimdilik sadece İzmir, İstanbul ve Ankara’da uygulama kullanılabiliyor. Diğer illerin ise zamanla uygulamaya eklenecek.

trafi

Uygulamada neler var:

Rota/Güzergah bulma, Metrobüs,  otobüs,  vapur, tramvay ve metro saatleri ,ücretleri, Gerçek zamanlı bilgi, Otobüslerin hareketlerini eş zamanlı sorgulama imkanı,  sıradaki toplu ulaşım aracının gelme zamanı ,  İngilizce ve Türkçe dil desteği
Favori duraklar, hızlı erişim için kullandığınız durakları hafızaya ekleyerek daha kolay erişme imkanı.

Görüldüğü gibi aynı anda birden çok özelliği barındıran bu uygulama sayesinde gündelik hayatın en büyük zorluklarından biri hayatımızdan çıkmış olacak.

Trafi App Programı Hakkında Sorularınızı Aşağıdan hemen Paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.