TEOG’da Başarının Formülü: Doğa Okulları

Doğa Okulları kapsamlı TEOG Hazırlık Programıyla başarıyı şansa bırakmıyor. Ortaokulda uygulanan, öğrencilerin akademik gelişiminin yanı sıra kişisel gelişimlerini ortaya çıkaran SOES (StudentOrientedEducationSystem) ile eğitim gören Doğa Okulları öğrencileri; sınav kaygısı yaşamadan TEOG’akendine güven duyarak giriyor, MEB’in belirlediği müfredatla % 100 uyumlu sorularla sınava hazırlanarak TEOG’da başarı yakalıyor.

TEOG’a % 100 Uyumlu İçerik
TEOG’a% 100 uyumlu bir çalışma sistemi oluşturan Doğa Okulları’nın, yaprak testleri, DenemeSınavları ve diğer tüm içerikleritamamen TEOG’da çıkan sorular analiz edilerek Doğa Okulları öğretmenleri tarafından hazırlanıyor.Böylece gerçek sınavda öğrencilerimiz Doğa Okulları tarafından hazırlanan soruların aynısı ya da bir benzeri ile karşılaşıyor.

TEOG’A hazırlık 5. sınıftan başlıyor
TEOG için yapılan merkezi yazılı sınavlar test tekniğine sahip olmayı gerektiriyor. Doğa Okulları’nda öğrenciler 5. Sınıftan itibaren deneme sınavlarıyla soru çözme becerilerini geliştiriyor. 7. Sınıfta Cumartesi günleri yapılan TEOG’A hazırlık takviye kursları ile de bir taraftan okul yazılı notlarını yükselten öğrenciler,diğer taraftan da 8. sınıfta işlenecek TEOG sınav konularına da sağlam temel atıyor.

1.500 Saati Aşkın TEOG Eğitimi
Öğrencilerimiz, Nisan ayı sonunda gerçekleştirilecek olan TEOG sınavına kadar toplam 1500 ders saatinden fazla TEOG dersi ile alarak,30 binden fazla soru bulunan dokümanlarlasınava hazırlanıyorlar.
TEOG’da 130 Öğrencimiz Soruların Tamamını Doğru Yanıtladı

8 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.