TEOG Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak Merkezi Sınavlar

Merkezi Ortak Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak, TEOG Sonuçları Açıklandı mı

TEOG sınav sonuçları için öğrenciler oldukça heyecanlı, 24 Ocak Cuma günü karneler alınacak yani şurada 1 haftadan az bir süre kaldı fakat TEOG sınav sonuçları hala açıklanmadı. Peki TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak ?

E okul TEOG sonuçları karneye de işleyeceğinden dolayı mutlaka 24 Ocak tarihinden önce açıklanacak ve hatta karneler karne gününden önce hazır olması gerektiğinden merkezi ortak sınav sonuçları yani TEOG sonuçları en geç Çarşamba gününe kadar mecburen açıklanacaktır. Fakat biz eokul-meb.com olarak TEOG sonuçlarının bu kadar gecikeceğini düşünmüyoruz. Her yıl öngörülerimizle SBS sınav sonuçlarında olduğu gibi bu yılda eokul olarak öngörümüzü paylaşmak istiyoruz. TEOG sonuçları bu gece ya da cumartesi gecesi açıklanacaktır. Yoğunluğun az olduğu gece yarısından itibaren TEOG Merkezi ortak sınav puanları e-okul veli bilgilendirme sistemine yüklenecektir. Sistemin yoğunluktan zarar görmemesi için TEOG sonuçları gece yarısı açıklanacaktır.

teog sonuçları

Merkezi Ortak Sınav Sonuçları, TEOG Sınav Sonuçları Hakkında Son Gelişmeler Eokul-meb.com’da Olacak. Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.