TEOG Sınav Sonuçları MEB Ortak Sınav Sonucu e Okul

MEB TEOG ortak sınav sonuçları açıklanıyor. TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak, 28-29 Kasım tarihlerinde yapılan merkezi ortak sınav sonuçları sitemiz e okul aracılığı ile açıklanacaktır. TEOG sınav sonuçları 2014 açıklandığında www.eokul-meb.com sayfamızda olacak. TEOG ortak sınav sonucu hafta sonuna kadar açıklanmış olacak. Gelişmeler eokul-meb.com’da olacak.

teog

Ortak Sınavlar İptal Olacak mı TEOG İptal Edilecek mi

Bugün yazımızda Merkezi Ortak sınav sorularının çalındığı iddaalarına ve bu sınavın iptal edilip edilmeyeceği bilgilerine yer vereceğiz. Sınava giren milyonlarca ilköğretim öğrencisinin gözleri bu konunun üzerinde. Sınava dair ne gibi bir karar verileceğini oldukça merak ediyorlar.

Elazığ’da bulunan bir okula gönderilen sınav kağıtlarının yer aldığı poşetlerin kesildiği fark edildi. Ardından poşetteki incelemelerin sonucunda bir kitapçığın çalınmış olduğu tespit edildi. Fakat bu durumun Elazığ’da meydana geldiği ihtimalinden çok Ankara’da meydana geldiği üzerinde duruluyor. Henüz bu sahtekarlığı kimin neden yaptığı belli olmadı. Halen bu sorular emniyet güçleri tarafından araştırılmaktadır. Ancak bu soruşturma beraberinde Fen ve Teknoloji sınavının geçerli olup olmayacağı yetkililerce bildirilecek. Bu gibi soruların cevapları elimize ulaştığında sizleri hemen bilgilendireceğiz.

TEOG sonuçları hakkında yorumlarınızı hemen paylaşabilirsiniz.

25 yorum

  1. Ben bir 8.sınıf öğrencisiyim. Gerçekten sorularda çok iptal olan soru var. Bu sınava çok çalışmıştım . Ama sonuc çok kötü. Ben burada sınavın iptal olmasını isteyen öğrencileri için katılfım . MEB’den bir ricam olacak. Bu TEOG sınavlarını iptal ediecek mi ? Bilgi verebilirmisiniz? Lütfen TEOG sınavları iptal olsun . Eski sisteme geçilsın . Teşekkürler …

  2. Bence sonuçlar geç bile açıklandı.Bunu bir 8. sınıf öğrencisi olarak söylüyorum.Bazı sınavlar 1 haftada açıklanıyor bazıları 1 ayda zor açıklanıyor….

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.