TEOG Sınav Sonuçları e-Okul

Merkezi Ortak Sınav TEOG Sonuçları Bu gece Yarısından  İtibaren E Okul Veli Bilgilendirme Sisteminde Olacak

TEOG sınav sonuçları için öğrenciler oldukça heyecanlı, 20 Ocak Pazartesi günü TEOG sonuçlaır açıklanacak diye açıklama geldi, fakat biz eokul-meb.com olarak her sene olduğu gibi bu sene de TEOG sınav sonuçlarının bu gece yarısı açıklanacağını duyuruyoruz. Peki TEOG sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak.

E okul TEOG sonuçları MEB Bakanı Nabi AVCI’nın açıklamasına göre 20 Ocak pazartesi günü kesin olarak açıklanacak. Fakat biz eokul-meb.com olarak TEOG sonuçlarının bu kadar gecikeceğini düşünmüyoruz. Her yıl öngörülerimizle SBS sınav sonuçlarında olduğu gibi bu yılda eokul olarak öngörümüzü paylaşmak istiyoruz. TEOG sonuçları pazar gecesi açıklanacaktır. Yoğunluğun az olduğu gece yarısından itibaren TEOG Merkezi ortak sınav puanları e-okul veli bilgilendirme sistemine yüklenecektir. Sistemin yoğunluktan zarar görmemesi için TEOG sonuçları gece yarısı açıklanacaktır. TEOG Sınav sonuçları an be an eokul-meb.com’da olacak.

teog sonuçları

TEOG Sınav Sonuçları Hakkında Son Gelişmeler Eokul-meb.com’da Olacak.

Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

13 yorum

  1. Allah aşkına ıcınde bulundugumuz sınav sıstemıne bir bakın yazık ya . Bizden tam not almamızı beklıyorlar kendılerı dogru hesaplayamıyorlar bile .

  2. Bunların bizi hiç düşündügü yok içinde bulndugum sınav sıstemıne bir bakın ? Bizden çok sey beklıyorlar kendilerı dogru hesaplayamıyorlar bile , ne diyyyim Allah ıslah etsin.s

  3. Arkadaşlar tam olarak saat kaçta açıklanacak bilenler yazsın, bu arada TEOG sonuçları benim için çok önemli çünkü hem takdirim hem de fen lisesi buna bağlı :(

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.