TEOG Sınav Sonuçları 2014 2015

TEOG ortak sınav sonuçları açıklanıyor. TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak, 28-29 Kasım tarihlerinde yapılan merkezi ortak sınav sonuçları sitemiz e okul aracılığı ile açıklanacaktır. TEOG sınav sonuçları 2014 açıklandığında www.eokul-meb.com sayfamızda olacak. TEOG ortak sınav sonucu hafta sonuna kadar açıklanmış olacak. Gelişmeler eokul-meb.com’da olacak.

teog sonuçları

TEOG Merkezi Ortak Sınav Sonuçları Açıklandığında Bu Sayfada Olacak

Sonuçlar Her An Açıklanabilir eokul-meb.com’u Takip Edin

Ortak Sınavlar İptal Olacak mı TEOG İptal Edilecek mi

Bugün yazımızda Merkezi Ortak sınav sorularının çalındığı iddaalarına ve bu sınavın iptal edilip edilmeyeceği bilgilerine yer vereceğiz. Sınava giren milyonlarca ilköğretim öğrencisinin gözleri bu konunun üzerinde. Sınava dair ne gibi bir karar verileceğini oldukça merak ediyorlar.

Elazığ’da bulunan bir okula gönderilen sınav kağıtlarının yer aldığı poşetlerin kesildiği fark edildi. Ardından poşetteki incelemelerin sonucunda bir kitapçığın çalınmış olduğu tespit edildi. Fakat bu durumun Elazığ’da meydana geldiği ihtimalinden çok Ankara’da meydana geldiği üzerinde duruluyor. Henüz bu sahtekarlığı kimin neden yaptığı belli olmadı. Halen bu sorular emniyet güçleri tarafından araştırılmaktadır. Ancak bu soruşturma beraberinde Fen ve Teknoloji sınavının geçerli olup olmayacağı yetkililerce bildirilecek. Bu gibi soruların cevapları elimize ulaştığında sizleri hemen bilgilendireceğiz.

TEOG sonuçları hakkında yorumlarınızı hemen paylaşabilirsiniz.

32 yorum

 1. biz 2014-2015 sınavlarına girdik geçen seneye göre çok daha zordu sorular onların bize öğrenciler heyecan yapmasın demesşi çok kolay gelsin kendilerin yapsınlar özellikle matematik soruları da çok zordu saçma sapan şeyler yaptılar ama sınavın da iptal olması tarafında değilim sadece lise puanları bu kadar yüksek olmamalı.

 2. eğerki bu sınav iptal olursa öğrencinin sitresi biraz dağa artar
  sınav açıklansın mesele bitsin
  zaten bir dağa yapılırsa sınav soruları dağa zor olur

  • Senin 5 yanlışın var ama başkalarını da düşün bizim okulda tüm sekizler 200-2014 yılına kadar çıkmış sorular kitabını bitirdik ama ortalama o kadar iyi değil ki tüm ülke genelinde böle tmm sınav iptal olmasın ama lise puanları bu kadar yükses OLMAMALI.

  • Arkadaşlar benim istanbul da bahçeşehir kolejinde arkadaşım var onların yazılılılarını söylemiyorlarmış teog a göre yükseltiyorlarmış ve teog puanları yükselsin diye de 6 derstende proje veriyorlarmış bize haksızlık yapıyorlar adil mi !!!!!!

 3. Bence fenin iptal edilip yeniden yapılması gerekiyor. Hakkımızı yemesinler ağırlıklı müfredatımız biyoloji olduğuna rağmen ağırlıklı fizik yaptılar. Sınav sorularının çalındığını da iddia ediyorlar. Bizimde hakkımızı yemeyin . Gerçekten rica ederek soyluyorum ki fenin yeniden yapılması gerek . Kaç tane soru iptal edildi öyle bi sınav olduki çoğu sorular doğru olamadığından iptal edildi. Belki de daha halen yanlış sorular vardır ama soylenmiyodur. Bu şekilde de hiç kimseyi uygun liseye sokamazsınız . Yeniden yapılması gerekiyor bence .

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.