TEOG Puan Hesaplama

TEOG Ortak sınavlar bugün yapıldı. TEOG Puan Hesaplama bu sayfada sizlerle. 28 Kasım Merkezi ortak sınavlarda bugün Türkçe, Matematik ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgi sınavları yapıldı. TEOG Merkezi Ortak Sınav Puanı Hesaplama, TEOG Puan Hesaplama TEOG lise yerleştirme puanı nasıl hesaplanır ? Yine hemen ardından başlayan TEOG matematik soruları yorumları sorular zor mu kolay mı aşağıdan sizler de yorumlarınızı hemen ekleyebilirsiniz. TEOG Merkezi ortak sınav puanı hesaplama girdiyseniz yorumlarınızı bekliyoruz.

TEOG Puan Hesaplama

teog puan hesaplama

Türkçe dersinden merkezi ortak sınav bugün yapıldı. Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi TEOG Türkçe Merkezi Ortak sınav soruları zor muydu kolay mıydı ? . Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından TEOG Puan Hesaplama 2018 2019 aşağıda. Sizce  Türkçe ortak sınav soruları nasıldı ? MEB TEOG Puan Hesaplama aşağıdan hemen yazabilirsiniz.

Türkçe Matematik ve Din Kültürü Ortak Sınav Soruları Yorumları, Yüzlerce Yorum …..

TEOG Merkezi Ortak Sınav Puan Hesaplama Aşağıdan Hemen Yazabilir ve Okuyabilirsiniz.

20 yorum

  1. arkadaşlar bence bu iş çok komik yerlere gidiyor deney kobayı muamelesi görüyoruz bu sınav bence bir seviye belirlemedi dın soruları matematikten daha zordu ne olacak halimiz

  2. Fen sorularında evrim sorusu bence yanlış verilen bilgiler dahilinde evrim geçirmekte denemez, nesli tükenme tehlikesi altnda denebilir.Diğer bir soruda verilen bilgide, uyum sağlama,ifdesi verilerek modifikasyon çağrıştırılmış dolayısıyla vücudu tüylerle kaplı olması olmalı cevap ama kışın tüylerinin beyazlaması denmiş cecap,tabi ki o cevabı 7 yaşındaki çocuk bilir fakat ayrıntı bilenöğrenci için o soru ve şıklar o şekilde verilmemeliydi!!!
    Dinde aynı şekilde düzen içinde yaratmıştır kitapta farklı konular bahsed
    Lmil cevap a şıkkı olmalı aynı şekilde yüzeysel bilen öğrenci için kolay ayrıntı bilen öğrenci için çeldirici, Inkılap T.dersindeki Inkılapçılık şıkkı çok bas
    T ama akla ilerigörüşlülük şıkkı da gel
    Yor iyi bir soru degiil

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.