TEOG Ortak Sınav Soru Kitapçıkları

Merkezi ortak sınav soru kitapçıkları ve cevap anahtarı, TEOG soru kitapçıkları ne zaman yayınlanacak. TEOG sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak …

Merkezi sistem ortak sınav soru kitapçıkları cevapları bu sayfada. 28 Kasım TEOG Türkçe Matematik ve Din Kültürü Merkezi Ortak sınav kitapçığı indir yükle meb

Türkçe, Din Kültürü ve Matematik dersi TEOG soru kitapçıkları, A kitapçığı ve B kitapçığı. Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi TEOG Merkezi Ortak sınav soruları ve cevap anahtarı bu sayfada TEOG sınav soruları kitapçıkları. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından TEOG soruları ve cevapları birazdan aktarılacak. Kamuoyuna açıklanır açıklanmaz  ortak sınav soruları kitapçığı bu sayfada olacak.

TEOG Ortak Sınav Kitapçıkları Pazartesi Günü Öğrencilere Verilecek. Soru Kitapçıklarınızı Pazartesi günü okulunuzdan alacaksınız. İnternet soru kitapçığı ise birazdan bu sayfada olacak .

teog

Ortak Sınav Soruları Açıklandığı An Bu Sayfada Olacak.

TEOG Türkçe Ortak Sınav Soru Kitapçığı İçin Tıklayın

.

TEOG Matematik Ortak Sınav Soru Kitapçığı İçin Tıklayın

.

TEOG Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ortak Sınav Soru Kitapçığı İçin Tıklayın

.

TEOG Merkezi Ortak Sınav Sorularını Hatırladıklarınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilir ve Okuyabilirsiniz.

Saat 09:00’da başlayan ortak sınavlar 40 dakika sürdü. Öğrenciler daha önce kendilerine bildirilen TEOG Merkezi ortak sınav soruları doğrultusunda soruları yanıtladılar. Türkçe, Matematik ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Merkezi ortak sınav soruları ve cevap anahtarı ile ortak sınav yorumları sayfamızda. Sevgili öğrenciler Merkezi Sistem Ortak sınav soruları MEB tarafından açıklandı.

Aşağıdan Merkezi Sistem Ortak Sınav soruları kitapçıkları yorumlarınızı ve hatırladığınız soruları hemen paylaşabilirsiniz.

53 yorum

 1. matematikte bana göre 2 tane soru hatalı fraktal ve kartonlu soru kartonun iki tarafını damı yoksa bir tarafımı belirtilmemiş cevap ya6 ya da12 ve ben fraktallı soruya d dedim

 2. Türkçe de Anadolun Doğusu Ve Salih amca ikside doğru soru iptal matematikte fraktal sorusu a b d fraktal dğilmiş hangisidir olcakmıs o soru iptal nasreddin hocalı soru allah her şeyi belli düzn içind yrtılmış olcaktı

 3. Türk Dil Kurumu yazım kılavuzunda da belirtildiği gibi akarabalık bildiren kelimeler küçük harfle başlar yalnız Salih Amca sorusundaki amca unvan sıfatıdır bu sebebten büyük yazılmalıydı eğer gerçek akraba amcası olsaydı iyelik eki alarak Salih amcam demeliydi Salih Amca dediğinde bu hangi amca belli değil gerçek amcamı yoksa Sarı Çizmeli Mehmet Amcamı belli değil. Hem A hem d şıkkkı doğrudur.Sorunun iptal edilmesi gerekir.Komşumuza da teyze ,hala ,amca diyoruz onlar bizim akrabamız mı oluyor.İptal için baş vurulmalıdır.

 4. Sorukari tam bilmiyorum ama ben şu anda lise 1deyim bence bu yılki 8. Sinıflar şanslı.Bizim gecen seneki sbs cok zordu bi gecen senenin birde busenenin matematigine bak yaaaa Neyse yine de Allah yardim etsin.

 5. BAK ARKADAŞIM FRAKTALLI SORU D DİR A ŞIKKINDA : BAŞLANGIÇTA ÜÇGENLER VAR VE HER ADIM ATTIKCA O ÜÇGENLER BÖLÜNEREK YENİ ÜÇGENLER OLUŞTURUYOR VE BİR KURALDA VAR TAMAMMI ! D ŞIKKINDA YIRTIK DONDAN ÇIKARCASINA 2 TANE YERİ YURDU BELİRSİZ NEREDEN GELDİĞİ BELLİ OLMAYAN 2 ÜÇGEN VAR HADİ BUNU DA AÇIKLA A DİYEN ARKADAŞ ? CEVAP KESİNLİK İLE D ŞIKKIDIR !

 6. fraktallı soru=A
  mevlanalı soru=A
  cümlenin ögeleri olan soru=C
  sıfat tamlaması sorulan soru=D
  (Sıfat tamlaması olan sorunun cevabı= hiç umulmadık yerden gelen iyilik)hangi şıkta varsa

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.