TEOG Ortak Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Merkezi Ortak sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, TEOG sonuçları 2014 Ocak ayında açıklanacak. Öğrenciler soruyor ortak sınav sonuçları ne zaman açıklanacak diye, sevgili öğrenciler TEOG sonuçları ocak ayının ilk haftasında açıklanacak. Aşağıdan TEOG Merkezi ortak sınav sorularına göz atabilirsiniz.

28-29 Kasım tarihlerinde MEB’in gerçekleştireceği merkezi ortak sınavlara dahil olacak öğrenciler sınavlara ilişkin bilgilere e-okul sisteminde bulunan Sınav İşlemleri bölümünden ulaşabilecekler.

sınav günü

Veliler, öğrencilerin merkezi ortak sınavları hangi okullarda, sınıflarda ve sıralarda gireceği bilgilerine, e-okul veli bilgilendirme sisteminden ulaşabilirler. Bunun için yalnızca sisteme giriş yapmaları yeterlidir.

Merkezi Ortak Sınav Soruları Cevap Anahtarı

8.Sınıflar 1. Dönem Ortak Sınavları Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarı Yayınlandı Kitapçıklara Tıklayarak Bakabiliriniz.

  

DERSLER KİTAPÇIKLAR
Türkçe  A Kitapçığı    B Kitapçığı 
Matematik  A Kitapçığı   B Kitapçığı
Din Kültürü  A Kitapçığı   B Kitapçığı
Fen ve Teknoloji    A Kitapçığı   B Kitapçığı
İnkilap Tarihi  A Kitapçığı   B Kitapçığı
Okul müdürlükleri, ilişkili oldukları okullarında kimlerin merkezi ortak sınava katılacağına, kendi okullarında eğitim almalarına rağmen geçerli bir sebepten dolayı başka okullarda sınava girmesi gereken e okul teog sonuçları öğrencilerin kimler olduğuna ve başka bir okulda eğitim aldığı halde geçerli bir sebepten dolayı kendi okulunda sınava kabul edecekleri öğrencilerin kimler olduğu bilgisine e-okul sisteminde bulunan “Sınav İşlemleri” bölümünden ulaşabilirler. Bunun için yalnızca sisteme giriş yapmaları yeterlidir. Merkezi ortak sınav sonucu ne zaman belli olacak, Ortak sınav sonuçları hangi tarihte belli olacak …
 İl milli eğitim müdürlükleri ilişkisi bulundukları ilde sınav gerçekleştirecek okullara, sınav gerçekleştirecek sınıf sayısına ve bu sınıflarda sınava girecek öğrencilerin toplam sayısına; ilçe milli eğitim müdürlükleri de ilişkisi bulunan ilçede hangi okullarda sınavların gerçekleşeceğine, bu okullarda hangi sınıflarda sınavların yapılacağına ve bu sınıflarda sınava tabii tutulacak öğrenci sayısına e-okul sisteminde bulunan “Bakanlık MEM İşlemleri “ bölümünden erişebilirler. Bunun için yalnızca sisteme giriş yapmaları yeterlidir. Teog sınav sonuçları ya da ortak sınav sonuçlaır ne zaman belli olacak kısaca bilgi verdik.

Ortak Sınav Sonuçları Hakkında Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

18 yorum

  1. Arkadaslar ben gecen yil teoga girdim aciklanirken zaten temel dersler olmuyor internetten bu dsmek oluyor ki bugun yarin hatta oglen aciklanabilir. Haberiniz olsun

  2. hayır bir kere e okul kapanmadı bizim ingilizceci daha performansları sözlü notlarını girmedi o yüzden cuma günüde kapatılmadı ;) inş açıklanmaz diyorum ama unfortunately açıklanacakkkk !!!!!!!!!!!

  3. ARKADAŞLAR !! EĞER MERKEZİ SINAV SONUÇLARI E-OKUL KAPANMADAN ÖNCE AÇIKLANIRSA BAZI ÖĞRETMENLER TORPİL AMAÇLI ÇOCUKLARIN NOTLARINI DEĞİŞTİREBİLİRLER. BU YÜZDEN TEOGLARIN AÇIKLANMASI İÇİN E-OKULUN ÖĞRETMENLRE KAPANMASI BEKLENİYORDU. OKULLARIN KAPANMASINA 1 HAFTA KALA YANİ BU GÜN CUMA GÜNÜ E-OKUL ÖĞRETMENLERE KAPANACAK ONDAN SONRA BÜYÜK İHTMAL AÇIKLANIR.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.