TEOG Merkezi Ortak Sınav Giriş Yerleri Belgesi

Yarın ve Cuma günü yapılacak olan 8. sınıf Merkezi ortak sınav giriş yerleri e okul üzerinden belli oldu. Yarın yani 28 Kasım Perşembe günü Merkezi Ortak sınavlardan Türkçe, Matematik ve Din Kültürü Sınavı yapılacak. Merkezi Ortak sınavlara girmek için giriş belgesi gerekmiyor. Ancak kendi okullarında sınava girmeyecek olan öğrencilerin hangi okulda kaç numaralı salonda sınıfta kaçıncı sırada sınava gireceğine ilişkin bilgiler e okul veli bilgilendirme sisteminden öğrenilebilir.

teog

E Okul Ortak Sınav Giriş yerleri ve TEOG Giriş Belgesi

8. sınıfların 28-29 KASIM 2013 tarihinde yapılacak olan ortak sınavları için menüdeki “Sınav Bilgileri” bölümününden “Sınav Bilgileri” ekranını seçerek SINAV YERLERİNİ öğrenebilirsiniz.

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş İçin Tıkla

28 ve 29 Kasım 2013 Tarihlerinde yapılacak olan TEOG Merkezi Ortak sınavlarda Türkçe, Matematik ve Din Kültürü Sınavı Perşembe günü ; Fen ve Teknoloji, İnkilap Tarihi, Yabancı Dil (İngilizce) sınavları Cuma günü yapılacak. Ortak sınav giriş belgesi çıkarılmayacak. Yine merkezi ortak sınav giriş yerleri e okul dan öğrenebilirsiniz.

Merkezi Ortak Sınavlarda Bütün Öğrencilere Başarılar Dileriz. (eokul-meb.com)

 

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.