TEOG 8. Sınıf Ortak Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Öğrenciler meraklı TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak, TEOG sonuçları ne zaman açıklanır MEB Merkezi ortak sınav sonuçları ne zaman açıklanacak işte detaylar :

Bu yıl 8. Sınıf öğrencileri SBS yerine TEOG sınavlarına girdiler. Sınav aralarının uzun olması ile pskolojik olarak daha rahat konuşan öğrenciler yeni sınavı SBS’den daha kolay olduğunu ifade ettiler. 28 Aralık ve 29 Aralık da yapılan Teog sınavının ardından soru ve cevapların yayınlanmasının ardından öğrenciler az çok kaç puan alacakları konusunda tahminde bulunmuşlardı. Fakat bizler öğrencilerin sınav sonuçlarına kesin sınav sonuçlarına ne zaman ulaşacaklarına dair bir araştırma yaptık.

Kesin bir tarihe ulaşamasakta MEB’in açıklamalarında sınavın Ocak 2014 de açıklanacağı yer almaktadır.

8. Sınıf TEOG Sonuçları açıklandığında eokul-meb.com’da olacak. Sonuçlar e okul veli bilgilendirme sistemi aracılığı ile öğrenilecek.

teog

18 yorum

  1. Arkadaşlar yarın bence hiç girmeyin.Çünkü yoğun tıklanma nedeniyle sistem çökebilir ve MEB’in bir gecede bu kadar notu gireceğine inanmadığımı söylemeliyim.Bizim sınıfta en az yanlış sayısı benim galiba ve 14 yanlışım var düşünün yani.Sınıfta 43 yanlış çıkaran bile var.Bence diğerine kadar kitapları yalayıp yutmamız gerekiyor.

  2. Dersane hocasının demesine göre 14 ünde açıklanacakmış arkadaslar.İnternet sitesinden okumuş hoca.isallah hepimiz güzel not alıp iyi liselere yerleşiriz…

  3. bıktım artık yhaa ne bçm düzen oldu wlla çok kötü bir düzen oldu vee aşırıda zor sorular vardı bittim ben yhaa =(( iptal olucak diyorlar sizce doğru mu arkadaşlar ??

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.