Sınıf Öğretmenliği Özür Grubu Atama Sonuçları

Sınıf Öğretmenleri Sağlık, Öğrenim ve Eş Durumu Atama Sonuçları Belli Oldu.

Bugün yani 28 Ağustos 2013 tarihi itibariyle sınıf öğretmenliği özür grubu atama sonuçları da açıklanıyor. Milli Eğitim bakanlığı İnsan kaynakları genel Müdürlüğünden bu sabah yapılan açıklamaya göre özür grubu atama sonuçları sonuçları 28 Ağustos’un ilk saatlerinde yani en geç saat 09:00’a kadar açıklanacak. Başvuruları 20-23 Ağustos tarihleri arasından alınan özür durumu atama sonuçları branş bazında önceki gün açıklanmıştı. Sınıf öğretmenlerinin sağlık,öğrenim ve eş durumu atama sonuçları belli oldu. Aşağıdaki ekrandan öğrenebilirsiniz.

Özür Grubu Atama Sonuçları 28 Ağustos 2013

Sınıf Öğretmenlerinin sağlık,öğrenim ve eş durumu atama sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı atama birimi tarafından açıklanacak. Öğrenim, Sağlık ve Eş durumundan tayin isteyen binlerce öğretmen heyecanlı bir bekleyiş içinde. 2013 Özür grubu atama sonuçları ne zaman açıklanacak ? MEB Müsteşarı Yusuf TEKİN TWİTTER üzerinden açıklama yaparak sınıf öğretmenliği özür durumu atama sonuçlarının belli olduğunu duyurdu. Ataması yapılan öğretmenlerimizin kararnameleri bir sonraki gün İl Milli Eğitim müdürlüklerine gönderilmeye başlanacak. Kararnameler uyarınca eski okullarıyla ilişiklerini kesen öğretmenler yeni okullarına giderek göreve başlayabileceklerdir.

Sınıf Öğretmenlerini Sağlık Öğrenim Eş Özrü Atama Sonuçları 28 Ağustos sabahın erken saatlerinde belli açıklanacak alttaki pencereden öğrenebilirsiniz.

 

Özür Grubu Atama Sonuçları Yeni Pencerede Görüntülemek  İçin Tıklayın

Özür Grubu Atama Sonuçları  Alttaki Ekranda


28 Ağustos Özür grubu atama sonuçları, özür durumundan yer değiştirme sonuçları 28.08.2013

2013 öğretmenlerin özür durumu atama sonuçları ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıdan hemen yazabilirsiniz.

 

5 yorum

  1. Arkadaşlar böylesi daha hayırlı oldu belki.Müsteşarın üzerinde baskı oluştu.Baksanıza beyfendinin içine sinmemiş.Belki ikinci aşamada farklı okullar açılabilir diye düşünüyorum.Ne dersiniz sayın hocalarım?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.