Show TV Frekans Ayarları Canlı İzle

Türkiye – Brezilya maçı bugün Show TV’den canlı yayınlanacak. Show TV frekansı canlı izle sayfası

Bugün televizyon ekranlarından oldukça önemli olan Türkiye – Brezilya maçı var.Türkiye Brezilya maçını canlı izlemek isteyenler ise ister televizyon ekranlarından, isterlerse internet sitesinden canlı yayın sayfası ile Show TV’yi izleyebilirler. İşte şifresiz olarak yayınlanacak olan Türkiye – Brezilya maçı öncesi Show TV’nin frekansları, yayın akışı ve canlı yayın sayfası.

Show TV’yi canlı izlemek için tıklayın.

Show TV Frekans ayarları 2014 ve yayın akışı

Show TV yayın akışında bugün saat 20:30’dan itibaren Türkiye – Brezilya maçı var. Saat 20:00’da başlayacak maça doğru programında ise iki takım hakkında son analizler ve bilgiler ile A Milli Takım’ın son durumu tartışılacak. Türkiye-Brezilya karşılaşması öncesinde maçla ilgili tüm değerlendirmeler, tahminler ve en son gelişmeler “Maça Doğru” programıyla ekrana taşınacak. Roberto Carlos’un yorumlarıyla renk katacağı programda, Şükrü Saracoğlu’ndan milli maç öncesi son gelişmeler sıcağı sıcağına futbolseverlere aktarılacak. Maça Doğru bu akşam saat 20:00’de Show TV’de.

Show TV yayın akışı sayfası için tıklayın.

Show TV frekansları

Show TV, Türksat 4A üzerinde yeni frekansları ile yayın yapıyor. Show TV’nin yeni frekansları ise sırasıyla Frekans:12219 , Symbol Rate:6500 , FEC:3/4 , Polarizasyon: H – Yatay frekans ayarlarında yayın yapıyor.

Türksat 4A kanal frekansları

Türksat 4A uydusunda yer alan bütün kanalların frekans listesine de isterseniz aşağıda yer alan listeden ulaşabilirsiniz.

TÜRKSAT 4A KANAL FREKANSLARI LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.