SBS Yedek Yerleştirme Sonuçları 2013

2013 SBS yerleştirme sonuçlarına göre liselere ilk kayıtlar bugün sona erdi. Milli Eğitim Bakanlığı MEB tarafından 16 Ağustos saat 19:00’dan itibaren SBS yedek kontenjanlar açıklandı. SBS yedek sıra takibi ve SBS yedek yerleştirme sonuçlarına göre öğrenciler aşağıdaki ekrandan TC Kimlik numaraları ve öğrenci okul numarasını girerek yedeklerde kaçıncı sırada olduğunu , tercih ettiği okullardaki boş kontenjanları görebilir. İşte 2013 SBS yedek yerleştirme sonuçları ve yedek sıra takibi :

SBS Yedek Yerleştirme Sonuçları İçin Tıkla

Önemli: Okul Numaranızı Girerken Başına “2013” ekleyerek giriniz.

SBS yedek yerleştirme sonuçları tc kimlik no öğren, asil kayıt sonuçları, 2013 SBS yedeklik durumu öğren, SBS boş kontenjanları 2013, 2013 sbs yedek kaçıncı sıradayım bilgisi bu sayfada.

39 yorum

  1. merhaba ben özel anadolu sağşık meslek lisesine kayıt yaptıracaktım, okul bu sene yeni açıldı ama bugün kapatılma kararı aldılar. puanım 310 ve ankaradayım,hangi okullara kayıt yaptırabilirim

  2. şarköy anadolu lisesine 21.08.2013 itibariyle 102 olan kontenjan tamamen dolu.ben 2.ci yedekteyim.bu duruma göre 26 ağustos’a kadar kayıt hakkı kazanabilirmiyim.teşekkürler.

  3. ben 170 kontenjanlık bir okulun 14.yedeğiyim şuana kadar okula kayıt olan öğrenci sayısı 168 yedeklerden okula kayıt hakkı kazanmış öğrenci sayısı 8 benim şansım nedir ?

  4. İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE / Hüseyin Erkan Anadolu İmam Hatip Lisesi / İMAM HATİP Yedek Sırası:44 okul boş kontejanı:28 Yedek Sıradan Kayıt Hakkı Kazanmış Toplam Öğrenci Sayısı:33 kazanma şansı varmı ve şuan tek bu yedeklistsind hiçbir yer kazanamamış ve eokul siyesinden Son Kayıt/Mülakat Tarihi gelmesinimi bekliycez ben hiç birşey anlamadım bu işten ve bu olmassa ek kayıtlar nasıl olur açıklarsanız sevinirim zahmet olmassa

    • Eğer yedeklerden hangisi olursa oraya kayıt yaptırmaya gideceksin.Muhtemelen önce yedek sırasına göre dizilir eğer zor ama 86,149,217 böyle sıralanır yedek listeleri.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.