SBS Lise Ek Yerleştirme Sonuçları 2 Eylül 2013

Düz liselere ve meslek liselerine ek yerleştirme sonuçları 2013, SBS lise e kayıt terich sonuçları 02.09.2013

Milyonlarca öğrenciyi yakından ilgilendiren SBS (Seviye Belirleme Sınavı) tercih sonuçları bu gece yarısı saat tam 00:00’da açıklanıyor. Lise adayı öğrenciler SBS tercih maratonunun ardından şimdi sbs yerleştirme sonuçları heyecanı içerisine girdiler. Milli Eğitim Bakanlığı MEB resmi sınav takvimine göre 2013 SBS yerleştirme sonuçları açıklandı. Hangi okula yerleştiğinizi bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Bugün SBS ek tercih sonuçları ile birlikte birçok öğrenci hangi liseye yerleştiğini öğrendi. Hangi okula yerleştiğini öğrenen öğrenciler bayramdan kazandıkları okula kayıtlarını yaptıracaklardır.

E Okul SBS Ek Tercih Sonuçları İçin Tıklayın

 

2013 SBS ek yerleştirme Sonuçları Bu Sayfada Öğrenebilirsiniz

Öğrenciler SBS ek tercih sonuçlarını yukarıdaki linkten ve veya ekrandan öğrenebilirler.  Liselere e kayıt sonuçları açıklandığı an bu sayfada yer aldı. Sayfamızı sık kullanılanlara ekleyerek, sürekli ziyaret ederek sonuçları takip edebilirsiniz.

2013 SBS Ek Yerleştirme Sonuçlarınız İle İlgili Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

86 yorum

  1. arkadaşlar T.C. M.E.B-Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü bu siteye girdiğinzide en üsteki linke tıklayın sonra kimlik no ve doğum tarihi var doğum tarihinde / kullanaın (.değil)

  2. arkadaşlar sonuçlar açıklanmış milli eğitim bakanlığı duyurular bölümünde tc ve yaşınızla 01/01/1990 şeklinde girerseniz sonucu göüyorsunuz teşekkürler

  3. arkadaşlar ben meb’i aradım konuştum şuan ek yerleştirmeler açıklanmamış. Gün içinde ara ara bakmamız lazımmış çünkü gün içinde herhangi bir saatte açıklanacakmış.

  4. Arkadaşlar 2.tercihler daha açıklanmadı bugün akşam saatlerinde açıklanabilir.Öğrenmek için de e okulun sayfasına gelin altta sonuçları öğrenmek için tıklayınız yazar healde ordan bakabiliriz. :D

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.