Samsung Galaxy Note 4 Özellikleri Belli Oldu

Samsung galaxy note 4 özellikleri belli oldu hakkında bilgi kısaca

Teknolojide çığır açan Samsung yeni bir akıllı cihazla kullanıcılarıyla buluşuyor. Galaxy Note 4’ün piyasaya sunulmasına az bir zaman kala cihazın özelliklerini sizin için derledik. İşte tüm yenilikçi özellikleriyle Samsung Galaxy Note 4.

Samsung’un yeni akıllı cihazı Galaxy Note 4’ün özellikleri oldukça merak ediliyor. Önümüzdeki aylar içinde Galaxy Note 4 piyasaya sürülecek ve özellikleri birçok kullanıcı tarafından merak ediliyor. Note 4 henüz piyasaya sürülmemiş olsa da Note 3 gibi plastik ekrana sahip olacağı düşünülüyor.Ancak cihazın gövdesinin yeni cihaz S5 gibi su geçirmez yapıda olacağı öngörülüyor. Telefonla ilgili en ilginç tahmin de ekranın 5.9 ya da 6 inç olacağı yönündeki tahminler. Ayrıca Sansung S5 LTE-A sürümü ve LG G3’ün ekran özellikleri olan 2560×1440 piksel çözünürlükte olması bekleniyor.

Bir akıllı cihaz için en önemli noktalardan biri de işlemci. Galaxy Note 4’ün de Qualcomm’un son işlemcisi olan Snapdragon 805 işlemciye sahip olacağı düşünülüyor. Beklentiler yerinde çıkarsa 4 GB Ram de cihazın sahip olduğu özellikler arasında olacak.

Note 4 LTE-A’yı da destekleyecek yapıda olacak.

 

Samsung Galaxy Note 4 Özellikleri Belli Oldu Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.