Saatler ileri alınacak 2013

Bu sabaha karşı (31 Mart) saatler 1 saat ileri alındı. Temelli olarak kaldırılıp kaldırılmayacağı bilmece haline gelen ileri-geri saat uygulamasına devam ediliyor. Saatler yine ileri alındı. Öğrencileri ve çalışan kesimi yakından ilgilendiren bu konuda bilgilendirme yapma gereği duyduk. Saatler ne zaman ileri alınacak ? İşte Detaylar :

Bu Haberimizi Şu Anda Okuyorsanız Saatinizi 1 Saat İleri Alın !

saatler

Saatler ne zaman ileri alınacak

31 Mart 2013 Pazar günü sabaha karşı saat 03:00’te saatler 1 saat ileri alındı. Mesai saatlerini ve okula giriş – çıkış saatlerini de doğal olarak değiştiren ileri saat uygulaması konusunda herkesin dikkatli olması gerekiyor. Özellikle 31 Mart Pazar günü randevusu olanların saatlerini 1 saat ileri alarak uyuması muhtemel bir randevu gecikmesinin de önüne de geçecektir. 2013 Saatler ne zaman ileri alınacak

İleri-Geri Saat Uygulaması Ne Zaman Kalkacak

İleri-geri saat uygulamasının kaldırılması konusu özellikle geçen yıl gündeme gelmiş ve meclisin bu konuda çalışmaları olduğu medyaya yansımıştı. Ancak kaldırılma konusunda henüz somut bir adım atılmış değil. Öte yandan çalışmaların sürdüğü fakat tam olarak ne zaman uygulamaya geçileceği konusunda net bilgiler yok.

eokul-meb.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.