Rüyada Bahçe Görmek

Rüyada Bahçe görmek anlamı, eğer rüyamda Bahçe gördüm rüya tabiri yorumu nedir diye merak edenlere ne demektir açıklıyoruz

Rüyada Bahçe Görmek

Kişinin karışıdır. Bahçesini suladığını gören karısıyla iyi geçinir. Kadın için bahçe görkemli ve rahat bir hayattır. Hamile bir kadın bahçe görürse kız doğurur. Sebze bahçesi yeşilliği ve güzelliği nispetinde maddi rahatlık ve geçim kolaylığıdır. Gül bahçesi hüzün ile karışık bir hayattır. Bir gül bahçesine sahip olduğunu ve bütün güllerin açtığını görmek refahın zirvesinde aşk yüzünden hüzne düçar olmaktır. Bir meyve bahçesinde dolaştığını veya satın aldığını gören zengin ve çok çocuk doğuracak bir kadınla evlenir. Evli ise çok kızı olur.Aksı takdirde mal ve mülktür.

Güz mevsiminde bir bahçede üzerine sarı yapraklar düştüğünü gören büyük üzüntülere düşer, geliri azalır. Bir bahçeye girip orada güzel ağaçlar, çınarlar, sular ve güzel genç kadınlar bulunduğunu gören şehid olarak olur. Bahçenin yeşil meyveli olması iyi,solgun ve sararmış olduğunu görmek zarar ve ziyandır. Birinin kendisine ait bahçevi suladığını görmek,ondan namus yönünden bir zarar görmek demektir. Bahçe kitap ve ilim anlamına da gelir. Bir bahçeyi seyrettiğini veya ondan bir şeylor aldığını gören Kuran’dan bazı sureleri ezberler veya bir ilimde şöhret bulur. İnancın sağlamlığını da gösterir.

Siz de Rüyanızda Bahçe Gördüyseniz Rüyanızı Aşağıdan Açık Bir Şekilde Anlatın Yorumlansın

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.