Recep Güven Nerelidir

Recep Güven nerelidir ve asıl memleketi neresidir ? . Yeni Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven, konuştu. Başbakan cevap verdi. Devlet Bahçeli Görevden alınsın dedi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ‘Dağda ölen teröristler için ağlamıyorsanız insan değilsiniz’ diyen Diyarbakır Emniyet Müdürü’ne tepki gösterdi. Peki Recep Güven Kimdir ve nerelidir ?

Emniyet Müdürü Recep Güven hakkında bilgileri aktarıyoruz. Recep Güven ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Recep Güven kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Recep Güven, 1964 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

1979 yılında girdiği Polis Kolejinin ardından 14.06.1987 tarihinde Polis Akademisinden mezun oldu. Sırasıyla Polis Akademisi Başkanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü, İstihbarat Daire Başkanlığı ve en son olarak Siirt Emniyet Müdürlüğünde görev aldı.

Yüksek Değerlendirme Kurulu’nun 30.06.2010 tarihli kararı ile 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne terfi eden, Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı’na atanan GÜVEN, 31.07.2010 tarihli Müşterek Kararname ile Siirt İl Emniyet Müdürü, 06.09.2012 tarih ve 2012/615 sayılı Kararname ile Diyarbakır İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır.

Recep Güven Fotoğrafları

8 yorum

  1. insannın ardından aglanır soysuzun degil eger onlar soylu olsalardı kendı kızlarına kadınlarına tecavuz etmezlerdı bu pislikler temizlenene kadar o bölgede kimseye rahat da huzurda yok siz devam edın desteklemeye o desteklerınız yuzunden ıkıncı sınıf ınsansınız bu sadece turkıyede degıl ıran ırak surıye de de aynı vatansız köpekler

  2. SÜREYYA DENEN EBLEH BEN BİR TÜRK OLARAK SENİN İNSANLIĞINDAN ŞÜPHLENİYORUM.BENCE HİÇ AMA HİÇ ZAMAN KAYBETMEDEN BİRAN ÖNCE İYİ BİR KLİNİĞE GİT VE ÖZÜNE DÖNMEN İÇİN YARDIM TALEBİNDE BULUN.ALLAHDAN KURANDAN İSLAMDAN PEYGAMBERDEN DEM VURAN ZAVALI YARATIK ALLAHIN EMRİNİ BİLMEDEN KONUŞAN DÜŞKÜN MAHLUK.ALLAH EMREDİYOR ”YARADILANI SEVCEKSİN YARADANDAN ÖTÜRÜ” SAYIN RECEP GÜVEN BU EMRİ HATIRLATIYOR SADECE AMA SEN VE SENİN GİBİ ZAVALI YARATIKLAR ALLAHTAN KURANDAN PEYGAMBERDEN VE İNSANLIKTAN BİHABER OLDUĞUNUZ İÇİN İSLAMİYETİ DİNİ SADECE SİZİN İŞİNİZE GELDİĞİ GİBİ KULLANMA AYMAZLIĞINI GÖSTEREBİLİYORSUNUZ.BEN BİR TÜRK VE İNSAN OLARAK SENDEN UTANDIM VE HARBİDEN ACIDIM….

  3. VAY BE BİR MÜDÜRÜN AĞZINDAN BU KELİMELERİ DUYMAK ŞOK ETTİ BENİ YAZIKLAR OLSUN SENİN GİBİ BİR MÜDÜRE ÇÜRÜK ELMA O KOLTUĞA LAYIK DEĞİLSİN BENCE SEN O ŞEREFLİ KOLTUKTAN BİR AN ÖNCE İN.ORAYA ŞEREFLİ İNSANLAR LAYIKTIR. BEN BİR TÜRK OLARAK ALLAH KİTABA KARŞI GELİPTE YEDİĞİ ÇANAĞA S………………N ŞEREFSİZLERE VE O ŞEREFLİ BAYRAĞIN ALTINDA KENDİNE SUNULAN NİMETLERDEN FAYDALANIPTA TEKME ATAN PİSLİK VATAN HAİNİ BEŞ KURUŞ ETMEZ PİÇ KURULARINA ACIMAM VE ŞEREFİMİ AYAK ALTINA ATIPTA AĞLAMAM.ONLAR KİMKİ BİZ TÜRK MİLLETİ OLARAK BİR TERÖRİSTE BİR PİSLİĞE ALLAHIN KURANIN KABUL ETMEDİĞİ BİR PİÇE AĞLAYALIM.BU YÜZDENMİ ASKERİ POLİSİ BU PİSLİK BURNUMU BİLE SİLEMEYECEĞİM HAYVAN LEŞLERİN KURBAN VERİYORSUNUZ.BİZ TÜRK MİLLETİ OLARAK SİZİN GİBİ MÜDÜR ÇÜRÜK ELMALARI İSTEMİYORUZ.

  4. RECEP GÜVEN EMİNYET MÜDÜRÜMÜZE SAYGILARIMI İLETİYORUM BU GÜZEL KONUŞMASINDAN DOLAYI VE İKİN GAFAR BABA OLARAK TANIYACAĞIZ TÜM POLİS TEŞKİLATINA BAŞARILAR DİLİYORUM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.