Radyo 1

TRT Radyo 1 Türkiye’nin genelinde yayın yapan , ülkemizin ilk radyosudur. Ülkemizin en uçsuz bucaksız yerlerinde dahi çeken TRT Radyo 1 bu kapsama alanı özelliği ile Türkiye’de tektir. Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziğinin yanı sıra Türkçe Pop şarkılara da yayın akışında yer vermektedir. Türkülerin dostu Radyo 1, nostaljik parçalarıyla da sevenlerinin gönlünü fethetmeye devam etmektedir.

radyo 1

Radyo 1 sadece müzik alanında değil, bir zamanların favori programı halinde olan sesli tiyatro geleneğini de sürdürmektedir. Belirli günlerde yayında olan sesli tiyatro başta görme engelli dinleyiciler olmak üzere, birçok kişi tarafından ilgiyle dinlenmektedir. Radyo 1 bununla da kalmıyor

Maç Yayınları

TRT Radyo 1, yıllardır Süper Lig maçlarını canlı yayınla spor severlere ulaştırıyor. Spor Toto Süper Lig maçlarının tamamını gerek doğrudan gerekse dönüşümlü olarak canlı olarak Radyo 1 üzerinden dinleyebilirsiniz. Sizler için TRT Radyo 1 canlı yayınını sitemize ekledik, aşağıdan Radyo 1 canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo 1 Dinle , Radyo 1 Canlı Dinle , Online Radyo 1 Dinle

Radyo 1 Canlı yayın

Get Microsoft Silverlight

Yayın Hakkında Yorumlarınızı ve Sorunları Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz …

21 yorum

  1. EN BÜYÜK GALATASAYAR BAŞKA BÜYÜK YOKK EN BÜUYÜK GALATASAYAR BAŞKA BÜYÜK YOK SANA İNANIYORUM GALATASAYARIMMMMMM BU MAÇIN GALİBİ OLACKSINIZZZZZ GOLLLLLE 2 1 ÖNDESİNİZ BU MACI43 YAPINNNNNN LÜTFEN SİZİ SEVİYORUMM :) :) :) :) :) =)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.