PSY Gentleman Şarkı Sözü (Türkçe Çeviri) Lyrics

PSY,Gentleman adlı şarkısıyla yine karşımızda.  PSY Gentleman Lycris sizler için hazırladık, şarkının Türkçe çeviri bölümü eklenmiştir. PSY Gentleman şarkı sözleri ve Türkçe çevirisi anlamını hazırladık. Geçtiğimiz yaz piyasaya sürdüğü Gangnam Style şarkısı ile tüm müzik listelerini alt üst eden, popüler video sitesi Youtube’ta dinlenme rekorları kıran PSY,  “Gentleman” şarkısı ile yine gündeme oturdu. Gangnam Style şarkısının popülaritesi henüz tam bitmemişken bomba gibi yeni bir şarkı ile karşımıza çıkan PSY’nin ne kadar başarılı olacağı konusu şimdiden merak konusu. Tek şarkı ile dünyaca üne kavuşan ve YouTube’daki özel kanalından yayınlandığı klibinin 1.5 Milyar izlenme sayısına ulaşması kırılması zor bir rekora imza attı.  PSY, Gentleman adlı şarkısı ile bu kadar başarılı olacak mı bunu tanıtımı henüz yapılan şarkının sonrasında göreceğiz. PSY Gentleman şarkı sözleri ve PSY Gentleman çeviri gibi içerikler sizler için bu sayfada.

psy-gentleman

Öte yandan kendine has dansı ile de bu başarısını ortaya koyan PSY, yeni bomba şarkısı Gentleman ile de farklı bir dans stili ortaya koyacağını ve bu dans figürlerinin Kore halkı tarafından tarafından iyi bilindiğini, dünyanın ise yeni göreceğini duyurdu. 13 Nisan 2013 Cumartesi günü Seul kentinde yapılan konser ile Gentleman şarkısı tüm dünyaya tanıtıldı ve konser YouTube’dan canlı olarak yayınlandı. Bu konserinakabinde PSY Gentleman şarkısını bu sayfadan dinleyebileceksiniz, ayrıca yazımızın devamında PSY Gentleman şarkı sözleri bölümüne de göz atabilirsiniz. Aşağıdan PSY Gentleman Türkçe çevirisini okuyabilirsiniz.

PSY Gentleman Şarkı Sözü

Alagamun-lan, weh, wakun, heya, hanun, gon
Alagamun-lan, weh, makun, heya, hanun, gon
Alagamun-lan, ari, gari, hanon, kari, he
Alagamun-lan, we-like, we like party, hey
Ichiba, varriya, is hara moru, mashi sondori, yama, varriya
Yougun, pegi, tur, equa, machen, varriya
Noga, onku, pega, haga, kunge, nande, varriya
Damn girl, you’re so freakin sexy
Oo kızım, süper seksisin

I-I-I I’m a, I-I-I I’m a
B-b-b-ben bir, b-b-b-ben bir
I-I-I I’m a, mother-father-gentleman
B-b-b-ben bir, anne-baba-beyfendiyim

Alagamun-lan, weh, mikuneya, hana, gon
Alagamun-lan. weh, sikuneya, hana, gon
Alagamun-lan, pali, pali, wasa, nelly, neh
Alagamun-lan, nali, nali, nasa, pali, hee
Ichiba, varaniya, nori, moli, holy, daddy, chunga, ri
Varriya, get feeling, feeling good, brutake
Varriya, gachu, gunya, sorinage, sorinage
Varriya, damn girl, i’mma party, morphine

I-I-I I’m a, I-I-I I’m a
B-b-b-ben bir, b-b-b-ben bir
I-I-I I’m a, mother-father-gentleman
B-b-b-ben bir, anne-baba-beyfendiyim

Gonna make you sweat
Seni terleteceğim
Gonna make you wet
Seni ıslatacağım
You know who I am, west side
Kim olduğumu biliyorsun, batı tarafından
Gonna make you sweat
Seni terleteceğim
Gonna make you wet
Seni ıslatacağım
You know who I am, west side
Kim olduğumu biliyorsun, batı tarafından

I-I-I I’m a, I-I-I I’m a
B-b-b-ben bir, b-b-b-ben bir
I-I-I I’m a, mother-father-gentleman
B-b-b-ben bir, anne-baba-beyfendiyim

PSY Gentleman şarkı sözleri, PSY Gentleman Türkçe Çeviri, PSY Gentleman Sözleri Lyrics sizler için bu sayfadan duyurduk.

PSY Gentleman Şarkısı Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz …

77 yorum

 1. bence güzel bi şarkı ritmi filanda.biraz sapıkça götünü kurcalıyor hemde sözleri yani Türkçe sözleri ayıp seni terleticem filan yazıyo..ama genelinde şarkı güzel ve 373,471,265 kişi tıklamış..süper..

 2. gençler anne baba beyfendiyim yanlış çevrilmiş mother father cgentleman korede çok bilinen ve anlamının tersinde kullanılan bir cümle araştırdığınızda görürsünüz orada kastedilen Psy centilmen olmadığını söylüyor ben centilmen değilim anlamına geliyor klibe bakarsanız anlarsınız zaten

 3. arkadaşlar aptal olmayın orada küfür yazmamak için mother-father gentlemen diyor ama aslında ı am a mother F*CKER centlemen diyor klipte kanmayın birlidiniz ana avra küfür sayıyo haberiniz yok kadınla bildiğinizalay ediyo adam iyi de ne biliyim bazen saçmalıyor ve ritmi azcık daha güzel olsa çok hoş olcak özellikle de mother *** yeri şu an sıkıntıdan bütün bunları yazdım ve elim durmuyor

 4. Bence çok kötü bir şarkı hem içinde birsürü gizli mesaj var anne baba beyfendi derken klibi dinlerseniz karıştırarak söylüyo kadın **** şeklinde bir şeyi ağzında oynuyo vs. siz de bu oyunlara gelip beyninizi yıkatıyorsunuz size acıyorum İnşAllah başınıza kötü şeyler gelmez.

  • Bu şarkı Kore’de yasaklanmış arkadaşlar…Çünkü orada Kore malı diyormuş.Zaten PSY’nin tüm şarkıları kendi ülkesinde yani Kore’de yasaklanmış.Bilginiz olsun diye söyledim ya la :D

   • Hayır yasaklanan ülke Kuzey Kore, PSY ise Güney Koreli ve bu iki ülke yıllardır birbiriyle savaşıyor. Önceki şarkıda sadece K. Kore’de yasaklandı. Herkes bu iki ülkeyi karıştırıyor nedense halbuki alakaları yok Kore yıllar önce ayrıldı.

 5. Gentleman şarkısının Türkçe anlamı nedir diye çözmeye çalıştım da, adam çok saçma kelimelerden şarkı yapmış. Tamamen ritmi tutturmaya yönelik saçma kelimeler topluluğu geldi bana. Ama şarkının ritmi çok hoş, bu yazın hit parçası olur bence de. Ben arabaya koydum bile :)

 6. Süper ya, şarkının ritmi çok sürükleyici. Bence öncekinden daha güzel olmuş, bu adam bu işi biliyor. Yabancı müzik dinlerken vazgeçilmezimsin PSY, seni çok seviyorum. Hopa Gentleman :)

 7. Gentleman şarkısı bence çok güzel olmuş, sözleri de fena değil. Gangnam çok kafa şişiriyodu bence bu daha az ritimli ve eğlenceli, sevdim bu şarkıyı , hoppaa Gentleman :)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.