PES 2015 Ne Zaman Çıkıyor

PES 2015 Ne Zaman Çıkıyor hakkındaki yazımızı sizler için hazırladık.

Bilgisayar ve oyun konsolundaki oyun hayranlarının heyecanla beklediği oyun çıkıyor. Geçen seneye dek dünya üzerinde en fazla oynanan oyun olan PES serisinin 2014 yılı sürümü ile oyunu oynayanlarda büyük bir hoşnutsuzluk oluşmuştu ve kullanıcıların çoğunu rakibi FIFA 2015 oyununa kaptırmıştı.

KONAMI, PES 2015 ile rakibi olan EA Sports’a tekrardan meydan okuyup tahtı ele almak için hazırlıklarına devam ediyor. Peki ya PES 2015 ne zaman çıkacak? Oyun nasıl olacak? Hurhaber üzerinde çıkan habere göre PES 2015 şu an üstünde çalışma yapılan yeni versiyonu ile ilgileri tekrar kendine çekecek.

Pes 2014 ile meydana gelen o hoşnutsuzluğu kafalardan atmayı hedefleyen şirket bu yeni oyun tekrardan yeni özelliklerini kullanıcıya sunacak. Beklentilerin üstünde olacak olan oyunun FIFA için kötü durumlar yaratacağı kesin.

404836

PES 2015 sürümünde geçen yıl bulunmayan Fenerbahçe ve Beşiktaş takımlarının ise olup olmayacağı hala merak konusu. PES oyununun geniş kapsamı olan hazırlıklar ile yapılmaya devam edildiği dikkate alınırsa ülke liginin komple olacağı düşünülüyor.

PES 2015 Ne Zaman Çıkacak hakkında yorum yapabilirsiniz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.