Özür Grubu Başvuru Ekranı MEBBİS 2014

MEBBİS Özür Grubu Başvuru Ekranı 2014

Özür Grubu Atamaları Başvuru Sayfası

 2014 Özür Grubu Atama Tercih Başvuruları Ve Kontenjanlar  Özür Grubu Atamaları Başvuru Sayfası  Özür Grubu Atama Tercih Başvuruları 2014 yılı için binlerce okuyucumuzun büyük bir heyecanla beklediği özür grubu atama tercih başvuruları bugün başlıyor. Siz değerli okuyucularımız için yakından takip ettiğimiz ve geçen hafta başvurularun alınmasıyla beraber bugün ise özür grubu tercih işlemleri başlamaktadır. Siz değerli okuyucularımıza tüm gelişmeleri bire bi olarak aktaracakken özür grubu atama tercih başvuruları için mebbis sayfasından yapmanız yeterli olacaktır. Mebbis tercih modülü açıldığı zaman siz değerli okuyucularımıza duyurulacaktır. 

—————————

-Özür Grubu Atama Başvuru Sayfası İçin Tıklayınız 

 İl Dışı ve İl İçi Özür Grubu Atama Yer Değiştirme Kontenjanları açıklandı. Aşağıdan MEB Personel İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından bugün yayınlanan kontenjanlara göz atabilirsiniz.

Özür Grubu Atamaları Tercih Listesi Öğretmenlerin 2014 Yaz Dönemi İl İçi ve İller Arası Özür Durumuna Bağlı Yer Değiştirme Kontenjanları

Tüm alanlar için tıklayınız

Alan adı A-H arası için tıklayınız

Alan adı I-R arası için tıklayınız

Alan adı S-Y arası için tıklayınız

Mebbis başvuru modülü ile ilgili aklınıza takılan tüm soru görüş ve önerilerinizi yorumlar kısımından bizlere aktarabilirsiniz. Şimdiden tüm okuyucularımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Mebbis başvuru ile ilgili tüm gelişmeler özür grubu tercih başvuruları bu sayfada olacaktır.

——————————

Özür grubu tercih başvurularının alınacağı bugünlerde özür grubu tercih edilebilecek okullar listeside yayınlanmış durumdadır. Bu kapsamda aşağıdaki linke tıklayarak özür grubu tercih kontenjnalarına ulaşabilirsiniz. Şimdiden tüm okuyucularımıza başarılar diliyoruz. 

-Özür Grubu Tercih Kontenjanları 2014 İçin Tıklayınız

-Mebbis İçin Tıklayınız

-Özür Grubu Atamaları Sayfamız İçin Tıklayınız

Şimdiden özür grubu tercih işlemlerinin tüm okuyucularımıza hayırlı olmasını dilerken özür grubu tercih kontenjanları ile iligili merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz tüm soruları yorumlar kısımından bizlere aktarabilrisiniz. 26 Ağustos tarihine kadar sürecek olan özür grubu başvuruları bitmesinin hemen ardından 29 Ağustos tarihinde ise atamalar yapılacaktır. 

Eokul-meb.com.Com/Özel Haber

“Bu yazı sitesine aiittir. Açık kaynak ve bağlantı kurulmadan alınamaz”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.