Özür Grubu Atamaları Ne Zaman Öğretmenler

2104 özür grubu öğretmen atamaları ne zaman yapılacak,belli oldu. Özür grubu öğretmen atamaları ile ilgili resmi açıklama MEB’den geldi.Merakla beklenen 2014 özür grubu öğretmen atama tarihleri belirlendi.

Özür Grubu Atamaları Ne Zaman Öğretmenler

Özür Grubu Atamaları Ne Zaman 2014 Özür Grubu (Eş Durumu) Atamaları ve Yer Değiştirme 2014 Eş Durumu Tayinler 2014 (Özür Grubu Atama ve Yer Değiştirme) Özür Grubu Atamaları Ne Zaman 2014 (Eş Durumu Tayini) 2014 İl Dışı Atama ve Özür Grubu Yer Değiştirme Takvimi 2014 Özür Grubu (Eş Durumu) Yer Değiştirme Takvimi MEB Özür Grubu Atamaları Ne Zaman Özür Grubu Atamaları 2014 MEB Özür Grubu Atamaları Ne Zaman.. Binlerce okuyucumuz bu yılda özür durumu tayinleri için oldukça büyük bir sabırsızlıkla beklerken milli eğitim bakanlığı atama ve yer değiştirme takvimine göre özür grubu atamaları ne zaman olduğunu merak etmektedirler. Her sene atama ve yer değiştirme işlemlerinde öncülük eden ve okuyucularından sonsuz teşekkür mesajı alan sitemiz bu senede mebpersonelleri.com ailesi olarak özür gurubu atamalarında siz değerli okuyucularımıza merak ettiğiniz ve tercihlerinizi eksiksiz doğru bir şekilde tamamlamanız için tüm detaylarıyla sizlere aktarmaya devam edecektir.

İçinde bulunduğumuz ramazan ayı, yaklaşan bayram ve cumhurbaşkanı seçimleri nedeniyle bu yoğun gündem arasında özür grubu atamaları ne zaman olduğunu unutan adaylarımıza hatırlatmak kısacası bu süreç arasına sıkışan özür grubu atamalarını unutmamaları için hatırlatmak istedik. Bu sene yer alan özür grubu atama ve yer değiştirme takvimine bakacak olursak özür grubu atamaları süreci ;

*04-08 Ağustos 2014 1. Aşama Başvuruların Alınması

*11-15 Ağustos Tercih Başvurularının Alınması

*19-20 Ağustos Atamaların Sonuçlandırılması şeklinde devam edip sona erecektir.

Mebpersonelleri.com ekibi olarak sizler için bu süreçte anlık gelişmeleri en hızlı, en güncel bir şekilde aktaran ve her sene olduğu gibi yer değiştirme ve atama işlemlerinde en çok tercih edilen site olacağız. Siz değerli okuyucularımızda bu süreçte bizlere eşlik ederek özür grubu atamalarıyla iligli tüm merak ettiklerinizi sorabilir, özür grubu atamaları ile ilgili detay bilgileri öğrenebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.