Özür Grubu Atama Sonuçları Öğretmenler 2014

Öğretmenlerin özür durumuna bağlı ye değiştirme sonuçları bu akşam ya da yarın sabah saatlerinde açıklanacak. MEB Müsteşarı Yusuf TEKİN, verdiği demeçte özür grubu atama sonuçları bugün ya da yarın açıklanacak, arkadaşlarımız bugüne yetişirse öğretmenlerin eş özür grubu sonuçlarını açıklayacaklardır. Özür durumu atama sonuçlarına göre ataması çıkan tüm öğretmenlerimize hayırlı olmasını diliyorum dedi. Öte yanda şubat ayında yapılacak olan öğretmen atamaları kontenjanlarının da kısa bir süre açıklanacağını duyurdu.

özür grubu atama sonuçları

Özür Grubu Atama Sonuçları Açıklanıyor

Öğretmen eş durumu atama sonuçları ya da öğretmenler arasında bilindiği adıyla özür grubu atama sonuçları bugün itibariyle açıklanacak. Eş durumu atama sonuçları Milli Eğitim bakanlığı (MEB) atama bölümü aracılığı ile duyurulacak. Özür grubu atama sonuçları aşağıdaki linkte açıklanacaktır.

2014 Özür Grubu Atama Sonuçları TC İle Sorgulamak İçin Tıklayın

Özür durumu yer değiştirme sonuçlarına göre ataması çıkan öğretmenler online ortamda il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerine gönderilecek olan e-kararname ile hızlıca yeni yerlerinde göreve başlayabileceklerdir.

Özür Grubu Atama Sonuçları Hakkında Yorum ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.