E Okul Veli Girişi TEOG Sınav Sonuçları Merkezi Ortak Sınavlar

E Okul TEOG Merkezi Ortak sınav sonuçları bu gece yarısında açıklanacaktır. Merkezi Ortak sınav TEOG Sonuçlarının açıklanacak olmasından dolayı yoğunluktan ötürü E-Okul’da Kısa Süreli Kesintiler Olabilir. Öğrencilerin Bilgisine.

MEB E Okul TEOG sınav sonuçları ve e okul veli bilgilendirme sistemi, e okul merkezi ortak sınav sonuçları. E okul giriş sayfası, e okul veli, e okul

e-okul veli bilgilendirme sisteminde dönem dönem kesintiler oluşsa da bu kesintiler anlık oluyor. Öğrencilerin bu durumda kaygılanmasına gerek yok, çünkü Milli Eğitim bakanlığı teknoloji birimi yetkilileri an be an durumun farkındalar. Çok vahim bir durum olmadığı sürece, örneğin sunucunun çökmesi gibi , aksaklık en kısa sürede giderilir. Sizler de e okul veli bilgilendirme sistemine rahatlıkla girebilirsiniz.

MEB E okul Milli Eğitim Bakanlığı, e okul veli bilgilendirme sistemi öğrenciler bazen e-okul’a giremediklerini düşünüyorlar. Öğrencilerimizin aşağıdaki uyarılara dikkat etmelerini öneriyoruz.

8 Ocak 2014 Önemli Hatırlatma : E-Okul’da Yapılan Sistem Çalışmaları Sebebiyle Kısa Süreli Kesintiler Olacaktır. Öğrencilerin Bilgisine.

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi İçin Tıklayın

e okul

E-Okul Nasıl Giriş Yapılır

Üstte yer alan resme ya da bağlantıya tıkladıktan sonra açılan sayfada resimde de görüldüğü gibi “Güvenlik Kodu (Resimdeki Rakamlar), T.C Kimlik Numaranız ve Okul Numaranızı” girdikten sonra “Tamam” deyin. Tamama bastıktan sonra aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran açılacak. Bu ekranda sizden üç soruya cevap vermeniz istenir. Bu üç sorunun cevabını girdikten sonra, altta sıralanmış olan resimlerden size ait olanı işaretleyerek “Tamam” deyin. E-okul not bilgileri sayfanız açılmış olacaktır. Eğer aşağıdaki resimde yer alan sorulardan bir ya da birkaçını bilmiyorsanız. Çıkış yapıp tekrar girerseniz sorular değişecektir. Genel olarak “doğum yeri, nüfusa kayıtlı olduğu yer,cilt no, aile sıra no,doğduğu ay vb.” tarzda nüfus cüzdanında yer alan sorular soruluyor. Burdaki amaç başkalarının sizin e-okul sayfanıza girmelerini engellemek. Bu sebeple güvenlik aşamaları arttırılmış.

Takdir Teşekkür Hesaplama İçin Tıklayın

 

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi TEOG Sonuçları Hakkında Bilgiyi Eokul-meb.com’dan duyurmaya devam edeceğiz.

7 yorum

  1. ya teog sonuçları ne zaman açıklanıcak gerçekten yeter artık kaç ay oldu hala açıklıyamadınız öğrenci olabiliriz ama robot değiliz -_- -_- -_-

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.