E Okul TEOG Sonuçları Ortak Sınav 2014 2015

2014 TEOG ortak sınav sonuçları açıklanıyor. TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak, 28-29 Kasım tarihlerinde yapılan merkezi ortak sınav sonuçları sitemiz e okul aracılığı ile açıklanacaktır. TEOG sınav sonuçları 2014 açıklandığında www.eokul-meb.com sayfamızda olacak. TEOG ortak sınav sonucu hafta sonuna kadar açıklanmış olacak. Gelişmeler eokul-meb.com’da olacak.

teog sonuçları

TEOG Merkezi Ortak Sınav Sonuçları Açıklandığında Bu Sayfada Olacak

Sonuçlar Her An Açıklanabilir eokul-meb.com’u Takip Edin

Ortak Sınavlar İptal Olacak mı TEOG İptal Edilecek mi

Bugün yazımızda Merkezi Ortak sınav sorularının çalındığı iddaalarına ve bu sınavın iptal edilip edilmeyeceği bilgilerine yer vereceğiz. Sınava giren milyonlarca ilköğretim öğrencisinin gözleri bu konunun üzerinde. Sınava dair ne gibi bir karar verileceğini oldukça merak ediyorlar.

Elazığ’da bulunan bir okula gönderilen sınav kağıtlarının yer aldığı poşetlerin kesildiği fark edildi. Ardından poşetteki incelemelerin sonucunda bir kitapçığın çalınmış olduğu tespit edildi. Fakat bu durumun Elazığ’da meydana geldiği ihtimalinden çok Ankara’da meydana geldiği üzerinde duruluyor. Henüz bu sahtekarlığı kimin neden yaptığı belli olmadı. Halen bu sorular emniyet güçleri tarafından araştırılmaktadır. Ancak bu soruşturma beraberinde Fen ve Teknoloji sınavının geçerli olup olmayacağı yetkililerce bildirilecek. Bu gibi soruların cevapları elimize ulaştığında sizleri hemen bilgilendireceğiz.

TEOG sonuçları hakkında soru ve yorumlarınızı hemen paylaşabilirsiniz.

60 yorum

  1. BAŞKA FULL ÇEKEN VARSA SÖYLESİN YADA SONSUZA DEK SUSSUN:)
    ERGENLİK FAZLA KAFA YAPMIŞ NE İÇTİNİZ BİLMİYORUM. KENDİNİZE GELİN LAAN. FUL ÇEKEN VARSA BURAYA YAZMASIN! YADA GİTSİN KINA YAKSINN!

  2. ya buna mk deneme tahtası olduk eski sbs daha iyidi buna göre sisteme şıçtılar atılar babakan biel atsa 80 net var ocan 15 açıklanan yok sanki elernde okuyolar

  3. Ya full çektim diyip diyip ardonda götünüz havalarda gezyosunuz. Full yapamazsınız demiyorum ama burda havalanmayın allah kimsenin başına vermesin de kaydırma filan yapmış olursunuz hiç belli olmaz burda havalanmayın yani. Benim 6 yanlışım var toplam bana buda yeter ama bunu hsizin gibi kibir yapıp havalanmak için söylemiyorum hiç olmazsa.

  4. kolaydı ama emin konuşmak istemiyorum sonuçlar gelince öğreniriz ben fen i ya da sağlığı kazanabilirim inşallah arkadaşlar herkese başarılar inşallah herkes iyi bir lise kazanabilir kötü olanlarda hiç üzülmesin bence herkes böyle bir durumda olabilirdi HEM DAHA İKİNCİ DÖNEM VAR ONA DAHA ÇOK ÇALIŞIRSINIZ …

  5. arkadaşlar sonuçlar ne zaman açıklanacak bilgisi olan yazsın lütfen ? Bu arada hepsinden yüz bekliyorum tembellere kapak olsun, teog açıklandığında ismimi duyacaksınız ezberleyin :)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.