E Okul TEOG Sonuçları MEB Ortak Sınavlar

Ortak sınav sonuçları yani TEOG sonuçları 15 Ocak Çarşamba günü açıklanacak diye bir haber çıktı. TEOG sınav sonuçları bugün açıklanacak mı, resmi bir açıklama yok ancak MEB ortak sınav sonuçlarını artık açıklaması gerekiyor. 2014 TEOG ortak sınav sonuçları açıklandığında e okul veli bilgilendirme sistemi aracılığıyla öğrenilecek. TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak, 28-29 Kasım tarihlerinde yapılan merkezi ortak sınav sonuçları sitemiz e okul aracılığı ile açıklanacaktır. TEOG sınav sonuçları 2014 açıklandığında www.eokul-meb.com sayfamızda olacak. TEOG ortak sınav sonucu hafta sonuna kadar açıklanmış olacak. Gelişmeler eokul-meb.com’da olacak.

teog sonuçları

TEOG Merkezi Ortak Sınav Sonuçları E Okul’dan Öğrenmek İçin Tıkla

Sonuçlar Her An Açıklanabilir eokul-meb.com’u Takip Edin

Ortak Sınavlar İptal Olacak mı TEOG İptal Edilecek mi

Bugün yazımızda Merkezi Ortak sınav sorularının çalındığı iddaalarına ve bu sınavın iptal edilip edilmeyeceği bilgilerine yer vereceğiz. Sınava giren milyonlarca ilköğretim öğrencisinin gözleri bu konunun üzerinde. Sınava dair ne gibi bir karar verileceğini oldukça merak ediyorlar.

Elazığ’da bulunan bir okula gönderilen sınav kağıtlarının yer aldığı poşetlerin kesildiği fark edildi. Ardından poşetteki incelemelerin sonucunda bir kitapçığın çalınmış olduğu tespit edildi. Fakat bu durumun Elazığ’da meydana geldiği ihtimalinden çok Ankara’da meydana geldiği üzerinde duruluyor. Henüz bu sahtekarlığı kimin neden yaptığı belli olmadı. Halen bu sorular emniyet güçleri tarafından araştırılmaktadır. Ancak bu soruşturma beraberinde Fen ve Teknoloji sınavının geçerli olup olmayacağı yetkililerce bildirilecek. Bu gibi soruların cevapları elimize ulaştığında sizleri hemen bilgilendireceğiz.

TEOG Sınav Sonuçları Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

15 yorum

  1. Sınav sonucunu nasıl açıklayacaklar doğrusu çok merak ediyorum.
    Ortaöğretim başarı puanı olması lazım. Ama 8.sınıf bitmediği için o puan belli değil. tahminim sadece doğru ve yanlış cevap miktarları açıklanabilir. Teog puanı çıkacağını sanmıyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.